Kibice czekają na rewanż! Wygraj bilety na mecz Stal – Legia [KONKURS]

0
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na środowy mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Legią Warszawa, który odbędzie się w środę, 20 kwietnia o 18.30 w Arenie Ostrów. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

Po poniedziałkowej porażce w zaciętym spotkaniu pomiędzy Arged BM Stalą Ostrów Wielkopolski a Legią Warszawa, nadszedł czas na rewanż. Gospodarze będą chcieli odwrócić losy dwumeczu i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W pierwszym spotkaniu pokazali, że wygranie z Legią jest możliwe. Zabrakło bardzo niewiele, a o zwycięstwie zadecydowały ostatnie sekundy meczu.

Czy teraz to Mistrzowie Polski oraz zdobywcy Suzuki Pucharu Polski będą świętować triumf w spotkaniu z zespołem z Warszawy? Będziecie mogli się o tym przekonać na własne oczy, zasiadając w Arenie Ostrów. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, w którym czeka do wygrania jedna z pięciu podwójnych wejściówek na środowe spotkanie.

Pytanie konkursowe brzmi: „Kto – Twoim zdaniem – wygra środowy mecz: Stal – Legia i dlaczego?”. Odpowiedzi należy wysłać pod adres konkurs@wlkp24.info. W tytule maila należy wpisać: „Stalówka”, a w treści oprócz odpowiedzi należy podać imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania oraz numer telefonu, który będzie nam potrzebny do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Spośród nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybierze pięć, które – jej zdaniem – będą najciekawsze. Ich autorzy otrzymają bilety na ćwierćfinałowy mecz w Arenie Ostrów.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 19 kwietnia, do godz 23.59. Wyniki konkursu ogłosimy na wlkp24.info w środę, 20 kwietnia 2022.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick