Karol Krawczyk z warszawskiej Woli do Gorzyc Wielkich. Spotkanie już w piątek

0
Cezary Żak, znany i uwielbiany przez tysiące Polaków za rolę nieco sfrustrowanego, ale niezwykle dowcipnego tramwajarza Karola Krawczyka w serialu „Miodowe lata” zagości w okolicy. Żak będzie gościem Biblioteki Gminnego w Gorzycach Wielkich (powiat ostrowski) już w najbliższy piątek.

Cezary Żak już prawdopodobnie do końca życia będzie się większości telewidzom kojarzył z postacią Karola Krawczyka w serialu „Miodowe lata”. Krawczyk to motorniczy linii 18 Tramwajów Warszawskich. W każdym odcinku po dniu pracy wraca do niewielkiego mieszkania na Woli, gdzie czeka na niego żona Alina, sąsiad Tadeusz Norek i… lawina pomysłów na nowe życie. Karol Krawczyk to z pozoru egoista i choleryk, ale jest niezwykle pomysłowy i wzbudza sympatię widzów.

Cezary Żak ma na swoim koncie znacznie więcej niż jedną, serialową rolę. Debiutował na deskach Wrocławskiego Teatru Współczesnego, jest absolwentem Wydziału Aktorskiego wrocławskiej filii PWST w Krakowie. Wiele lat związany był z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, Teatrem im. Norwida w Jeleniej Górze czy Teatrem Powszechnym w Warszawie.

Obecnie nadal obecny jest na ekranach telewizorów. Dołączył do obsady serialu „Ranczo”, grał także w „Ludziach Chudego”. Od bieżącego roku jest też jurorem w programie „The Brain. Genialny Umysł” w telewizji Polsat.

Spotkanie z aktorem w Bibliotece Gminnej w Gorzycach Wielkich zaplanowano na piątek 19 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu (62)734-73-70. Spotkanie będzie poświęcone nie tylko aktorskiemu wątkowi życia Cezarego Żaka, ale i jego książkom, które pisze i które dotyczą… diet i zdrowego żywienia. Zapowiada się bardzo ciekawie.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick