Baran zawodnikiem TŻ Ostrovia? „Na dniach się dowiemy”

3
Doświadczony Karol Baran przymierzany jest do składu MDM Komputery TŻ Ostrovia. "Zawodnik sam się do nas zgłosił z propozycją. Na chwilę obecną trudno mówić mi o konkretach. Pewnie na dniach dowiemy się gdzie wystartuje Karol, bo ostatnio Wybrzeże Gdańsk wyraziło także zainteresowanie jego osobą" - mówi prezes Ostrovii Radosław Strzelczyk.

Karol Baran przez chwilę był wcześniej związany z ostrowskim klubem. Dziesięć lat temu podpisał kontrakt, jednak szybko został wypożyczony do RKM Rybnik. Ostatni sezon spędził we Włókniarzu Częstochowa.

Baran przez ostrowskich kibiców najbardziej kojarzony jest jednak z występów w KMŻ Lublin i Wandzie Kraków. Ostrowscy fani speedwaya pamietają go z pewnością dzięki niewybrednym gestom, które często kierował w ich kierunku. Czy zatem kibice czarnego sportu z Ostrowa chcieliby 36-latka w swoim zespole?

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Jestem jak najbardziej za doświadczonym walecznym zawodnikiem pokroju Karola Barana jeśli on sam się zgłosił do Ostrówa to znaczy że mu zależy na jeździe i klubie. Jak najszybciej podpisać z nim kontrakt i pomyślimy o wygraniu II ligi. Powodzenia Ostrovia

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick