Karnety na Jarocin Festiwal 2017 tańsze dla mieszkańców

0

Podobnie jak w poprzednich latach, wszyscy mieszkańcy gminy Jarocin, którzy będą zainteresowani udziałem w Jarocin Festiwal 2017, będą mieli okazję nabyć karnet po okazyjnej cenie. Warunkiem otrzymania promocyjnego biletu trzydniowego za 70 zł jest zweryfikowanie numeru PESEL kupującego. 

Wejściówka będzie wtedy numerowana oraz imiennie podpisana, przez co nie będzie można odsprzedać jej osobom trzecim. Bilety dostępne będą w Spichlerzu Polskiego Rocka od środy 15 marca. Promocja potrwa do 31 maja.

Ponadto, każdy mieszkaniec gminy Jarocin, który zakupi karnet w Spichlerzu Polskiego Rocka, otrzyma numerowaną kartkę pocztową z zaproszeniem na Jarocin Festiwal 2017, którą będzie mógł wysłać dowolnej osobie spoza gminy Jarocin. W ten sposób mieszkaniec gminy Jarocin oraz osoba, która otrzyma kartkę, wezmą udział w loterii. Jeśli zaproszona osoba zjawi się w Spichlerzu Polskiego Rocka podczas trwania festiwalu z kartką oraz okaże opaskę na Jarocin Festiwal 2017, wówczas kartka weźmie udział w losowaniu pakietu festiwalowych i spichlerzowych gadżetów oraz podwójnych karnetów na Jarocin Festiwal 2018.

Kartka jest również biletem wstępu do Spichlerza Polskiego Rocka, jedynego muzeum w Polsce, prezentującego historię polskiej muzyki rockowej.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick