Karma za umowę – Promax wspiera schronisko

0
Pomagać zawsze warto, a są miejsca, które pomocy stale potrzebują. Jednym z nich jest na pewno schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Tym razem wsparcie dla jego podopiecznych popłynie od abonentów firmy Promax.

– Każda nowa umowa na telefon lub Internet, którą zawrą nasi abonenci oznacza 3 kg wysokiej jakości karmy, którą przekażemy do schroniska – wyjaśnia Bartosz Celmer z Przedsiębiorstwa Promax.

Dla schroniska jest to cenne i bardzo wymierne wsparcie. Każdego dnia potrzeba tam nawet 80 kilogramów pokarmu. W skali miesiąca mówimy o tonach. To nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie, w którym pośrednio pomagają abonenci.

– Ubiegła edycja zakończyła się sukcesem, do placówki trafiło ponad 4 tony karmy. Jesteśmy przekonani, że tym razem będzie podobnie – dodaje Bartosz Celmer.

Rozpoczął się sezon letni, można się więc spodziewać, że bezdomnych psów będzie przybywało.

– Niestety, ale wakacje to okres kiedy wielu ludzi bez żadnych skrupułów pozbywa się swoich zwierząt, traktując je jako niepotrzebny balast – przyznaje Agnieszka Nowicka, kierownik podostrowskiego schroniska.

Tym bardziej potrzebna jest pomoc i mamy nadzieję, że akcja kolejny raz przyniesie wiele dobrego.

 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick