Dwie kolizje w Radłowie. W tym samym miejscu i czasie [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

0
Fot. Jakub Maciejewski, Czytelnik wlkp24.info
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło między Radłowe a Jaskółkami na trasie Radłów - Raszków. Jak informują nas Czytelnicy zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedno z nich zakończyło jazdę na przydrożnym drzewie i zatrzymało się w rowie, a kolejne dwa stoją rozbite na drodze. Dotarły do nas informacje także o czwartym aucie. Próbujemy je zweryfikować. Na razie nie ma sygnałów o ofiarach.

„Wypadek w Jaskółkach zderzenie trzech aut osobowych jedno w rowie dwa na jezdni” – informuje nas Czytelnik i wysyła zdjęcia. Jak podkreśla, na miejscu widzi trzy samochody. Otrzymaliśmy też informację o czterech. Próbujemy zweryfikować, ile rzeczywiście aut wzięło udział w karambolu.

Wiadomo na pewno, że jeden z samochodów zakończył jazdę na drzewie i zatrzymał się w rowie z rozbitą maską. Dwa kolejne, które ucierpiały, stoją na drodze Raszków – Radłów, na której ruch odbywa się teraz z utrudnieniami.

Na razie nie ma informacji o osobach, które mogły ucierpieć w wyniku tego zdarzenia.

AKTUALIZACJA – 9.24

– Najpierw doszło do zderzenia hondy z citroenem. Kierująca drugim z tych pojazdów rozpoczęła wyprzedzanie i nie zauważyła, ze samochód jadący za nią zrobił dokładnie to samo. W wyniku tego doszło do zderzenia. Kobieta prowadząca citroena została ukarana mandatem karnym – mówi sierż. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. – Kiedy policjanci wykonywali czynności związane z tym zdarzeniem, doszło do drugiego. Dokładnie w tym samym miejscu. Z nieustalonych przyczyn kobieta kierująca samochodem osobowym, uderzyła w busa – dodaje.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl