Kanał Eleven Sports 4 dostępny w ofercie PROMAX!

1
Od wtorku 19 maja wszyscy abonenci telewizji cyfrowej w PROMAX będą mogli cieszyć się nowym kanałem sportowym. Do oferty dołączył bowiem Eleven Sports 4.

Czwarty już kanał Eleven Sports jest dostępny na pozycji 105 w pakiecie Podstawowym HD. Nie widzisz go jeszcze? Oto sposób, jak to zmienić. W przypadku, gdy:

  • posiadasz moduł CAM – przeskanuj pasmo w swoim telewizorze
  • jeśli  posiadasz dekoder – przeskanuj pasmo lub poczekaj na automatyczne skanowanie, które nastąpi ok. 4.00 nad ranem w środę 20 maja.

Przypominamy, że w ofercie są dostępne wszystkie 4 kanały, na których można obejrzeć między innymi najlepsze europejski ligi piłkarskie: włoską, hiszpańską i niemiecką, ale także wyścigi Formuły 1. Jest to optymalny wybór dla osób, które chcą śledzić poczynania naszych najlepszych piłkarzy za granicą, a także obejrzeć El Clásico.

Więcej bieżących informacji o promocjach i usługach znajdziesz na facebookowym profilu PROMAX – facebook.com/PROMAX.wlkp

Masz pytania? Pracownicy PROMAX  na pewno na nie odpowiedzą: 62 735 31 11

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. dlaczego tak póżno podano tę informację 19 maja o 18 ,a zmiana będzie dokonana o 4 rano 20 maja.Nie każdy ma możliwość ciągłego śledzenia internetu.Taka sytuacja winna być podawana 2-3 dni wcześniej.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick