Wojciech Kamiński nie jest już trenerem Arged BM Slam Stali!

3
- Zarząd Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski podjął decyzję o nieprzedłużaniu wygasającej umowy z trenerem Wojciech Kamiński - czytamy na oficjalnym profilu facebookowym klubu. To pokłosie szybko zakończonego sezonu 2018/2019, po odpadnięciu w ćwierćfinale play off z zespołem Anwilu Włocławek. W mediach spekuluje się, że miejsce Kamińskiego zajmie Jacek Winnicki, pracujący do tej pory w MKS Dąbrowa Górnicza.

Kamiński poprowadził ostrowski zespół w 33 spotkaniach. Wygrał dwadzieścia. Bardzo dobry bilans. Zespół prowadzony przez 45-letniego szkoleniowca zawiódł jednak w najważniejsze części sezonu, czyli fazie play off.

W ćwierćfinale drużyna prowadzona przez Wojciecha Kamińskiego odpadła po rywalizacji z zespołem Anwilu Włocławek. Ostrowianie nie zdołali wygrać żadnego spotkania w tej serii, ostatecznie przegrywając 0:3.

Trener Wojciech Kamiński zdobył z klubem Puchar Polski, co z pewnością jest jednym z największych osiągnieć zespołu. – Naszemu dotychczasowemu szkoleniowcowi dziękujemy za pracę w  „Stalówce” w sezonie 2018/2019 – za sukcesy w rozgrywkach Energa Basket Ligi oraz za wywalczenie historycznego Pucharu Polski! Jednocześnie życzymy oczywiście powodzenia w dalszej szkoleniowej pracy – czytamy dalej w oficjalnym komunikacie.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Ale mam nadzieje Ze rozbudowa K1 aie zaknczy i tam zagramy juz Bo chyba kolejnego sezonu w tej salce nam nie dają

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick