Kalisz. Potrącenie na pasach

0
Policjanci z kaliskiej drogówki zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania pojazdami. Tym razem prawo jazdy stracił 30-letni kierowca Hyundaia, który wjechał na oznakowane przejście i potrącił przechodzącego przez pasy pieszego. 54-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do kaliskiego szpitala. Okoliczności wypadku są szczegółowo wyjaśniane.

Do zdarzenia doszło dziś w godzinach porannych. Ze wstępnych ustaleń policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Kaliszu wynika, że 30-letni kierujący pojazdem maki Hyundai , jadąc ulicą Budowlanych w kierunku skrzyżowania z ulicą Polną, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 54-letniego mężczyznę, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. W wyniku zdarzenia pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do kaliskiego szpitala. Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, który pomoże szczegółowo wyjaśniać przyczyny tego zdarzenia.

Konsekwencją tego zdarzenia było zatrzymanie prawa jazdy kierowcy Hyundaia za umyślne naruszenie przepisów ruchu drogowego, które skutkowało realnym i bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia i życia innych osób.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick