Kalisz. Nieprzytomna para w samochodzie. Z tyłu 1,5 roczne dziecko

2
Dwójka młodych ludzi siedzących w samochodzie, wymiotujących i tracących przytomność. Na tylnej kanapie znajduje się 1,5 roczne dziecko. Taki widok zastali przechodnie na ulicy Górnośląskiej w Kaliszu. Natychmiast poinformowali policjantów oraz pogotowie ratunkowe. 30-letnia kobieta oraz 1,5 roczne dziecko znajdują się w szpitalu.

Kiedy policjanci dojechali na miejsce, swoje czynności prowadzili już ratownicy medyczni. – Z relacji świadków wynikało, że para źle się czuła, wymiotowała. Do szpitala została przewieziona nieprzytomna 30-latka oraz 1,5 roczne dziecko. Świadkowie twierdzą też, że za kierownicą samochodu siedział 29-letni mężczyzna, który nagle zjechał na parking. Kiedy odzyskał on przytomność powiedział nam, że nagle zarówno on, jak i jego żona źle się poczuli i zjechali na bok – relacjonuje podkomisarz Witold Woźniak z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

CZYTAJ TEŻ: Wpadł w nocy do stawu. Uratowali go strażacy

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci wykonali także test na potwierdzenie obecności środków odurzających. Wynik był negatywny. Od kobiety w szpitalu została pobrana krew i przesłana do policyjnego laboratorium. Od wyników zależy dalszy tok postępowania.

O całej sprawie został też poinformowany Sąd Rodzinny w Kaliszu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Być może była jakaś awaria i spaliny dostawały się do wnętrza. Kiedyś miałem podobną sytuację. Zawroty głowy i na wymioty. Dobrze, że w porę się zorientowałem i zatrzymaliśmy auto. Dopiero pół godziny leśnego powietrza pomogło.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick