Po rocznej przerwie Karolina Kaczmarek wraca do siebie

3
Ponownie w barwach Ostrovii oglądać będziemy Karolinę Kaczmarek. Doświadczona koszykarka poprzedni sezon spędziła w pierwszoligowym Chrobrym Głuchołazy. W tym klubie rozegrała 24 mecze. Spędzała na parkiecie 23 minuty, zdobywając na poziomie ponad 4 punktów. Teraz 31-letnia zawodniczka ponownie występować będzie w swoim rodzinnym mieście, w którym spędziła większość swojej kariery. Wraz z Katarzyną Motyl będzie najbardziej doświadczoną zawodniczką w zespole. - Mam nadzieję, że to nie będzie ostatni sezon Karoliny. Fajne jest to, że Karolina tak, jak i Kasia Motyl, grać będzie w zespole ekstraklasowym i jednocześnie będzie pracować w szkole, ucząc nasze ostrowskie dzieci - mówi Alicja Płóciennik, prezes ostrowskiego klubu.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Brawo najlepszy transfer Ostrovi od kliku lat. Karolina jest legendą tego klubu i tu powinna grać i trenować dzieci . Trzymam kciuki za dobrą gre.

  2. Kadra Ostrovii w zasadzie jedynie na walkę o to, żeby nie zająć ostatniego miejsca w lidze. W zasięgu chyba tylko Gdańsk, bo nawet Widzew, Siedlce czy Poznań zbudowały mocniejsze składy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick