Kabaret Malina: „Wchodzi się w rolę i cała reszta znika”

2
Drogi pięciorga komików z powiatu pleszewskiego i ostrzeszowskiego zeszły się jeszcze w czasach szkolnych. Występy dla kolegów z klasy, potem "oddelegowanie" na festyny w regionie - tak zaczynała się kabaretowa kariera chłopaków z kabaretu "Malina". Dzisiaj ich filmiki na kanale YouTube zyskują setki tysięcy odsłon i bawią ludzi w całej Polsce.

Kabaret Malina zasłynął po publikacji swoich nagrań na kanale YouTube. Chłopaki głównie z powiatu pleszewskiego wystąpili nawet gościnnie w nagraniu znanego youtubera CyberMariana. Ale ich autorski cykl „M jak Macew” oraz parodie znanych hitów muzycznych śmieszą tak samo jako filmiki czołowych komików w Polsce.

Na codzień, szczególnie w sezonie letnim, chłopaków można spotkać na imprezach plenerowych, gdzie na żywo grają to, co uwieczniają na nagraniach filmowych. Prywatnie szukają chwil spokoju i wytchnienia w gronie najbliższych, a i często zdarza im się mieć tzw. „gorszy dzień”.

Członkowie kabaretu Malina – Dawid Maliński i Kamil Brylak – byli gośćmi pierwszego po wakacyjnej przerwie cyklu telewizji Proart „Wywiad z…”. Premiera w niedzielę 24 września o godzinie 14:10, a mała zajawka w załączonym materiale filmowym.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick