W poniedziałek pierwsza przedwyborcza debata w Telewizji Proart NA ŻYWO!

3
Już jutro, czyli 7 października o godzinie 18.00 rozpocznie się pierwsza z dwóch debat przedwyborczych. Widzowie będą mogli obejrzeć ją na żywo na antenie Telewizji Proart. Na fotelach zasiądzie dwóch polityków, którzy starają się o fotel senatora - Ewa Matecka oraz Łukasz Mikołajczyk.

Ewa Matecka to była wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego, która ogłosiła niedawno, że przechodzi na emeryturę. Jej miejsce w samorządowym fotelu zostało już zajęte, ale Matecka nie zamierza jednak odpoczywać. Ogłosiła, że startuje w nadchodzących wyborach parlamentarnych, a jej celem jest zdobycie mandatu senatora. Startuje z listy Koalicji Obywatelskiej.

Łukasz Mikołajczyk z Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach stara się o reelekcję. Senatorem został w 2015 roku. Wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim w zeszłym roku starał się o fotel prezydenta Ostrowa, walcząc o niego z Beatą Klimek, Damianem Grzeszczykiem i Alojzym Motylewskim. Ostatecznie w wyborach samorządowych zajął drugie miejsce.

Spotkanie tych dwóch kandydatów już w poniedziałek (7 października) punktualnie o godzinie 18.00 na antenie Telewizji Proart. Tematami przewodnimi debaty będą: gospodarka, polityka społeczna, edukacja i służba zdrowia. I tutaj mamy pytanie do Was. Które kwestie związane z tymi zagadnieniami najbardziej Was interesują? Napiszcie w komentarzu!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick