Jutro losowanie mieszkań dla systematycznych

6
Już jutro losowanie mieszkań w ramach ostrowskiego programu Dla Systematycznych. Program polega na przydzielaniu drogą losowania własnych czterech kątów w zasobach MZGM osobom chętnym, które spełniły określone warunki. Mieszkań jest razem 32 w cztery jednopokojowe, 20 dwupokojowych, i 6 trzy pokojowych. Chętnych było więcej niż miejsc. Bloki stoją już i czekają na swoich lokatorów przy ulicy Klasztornej.

wykonawcą ostrowskiego przyjaznego programu dla systematycznych jest Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Oferta zawarta w programie skierowana jest do osób zainteresowanych pozyskaniem docelowo własnościowego lokalu w systemie ratalnym. Koszt całej inwestycji to ponad 9 milionów złotych, z czego ponad połowa pochodzi ze środków zewnętrznych.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. DOPIERO MA BYĆ LOSOWANIE MIESZKAŃ,ALE JUZ ZAINSTALOWANA SATELITA NA BALKONIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE .DZIWNE ? CZYŻBY JUZ KTOS WIEDZIAŁ ZE MA MIESZKANIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE BEZ LOSOWANIA ?

  2. Losowanie też dziwna sprawa bo miało być 6 mieszkań trzypokojowych do wylosowania a nagle okazało sie,że 2 z góry są już przydzielone dla dwóch rodzin!!!To może pora brać pod uwagę kto pierwszy ten lepszy i nie przyjmować więcej wniosków niż mieszkań!!!Należało by również wziąść pod uwagę,że mieszkania są dla młodych ludzi którzy będą lub mają dzieci i weryfikować przydział lokali do liczby osób,a nie 3 osobowa rodzina wylosuje 3 pokojowe mieszkanie,a piecio osobowa nie będzie miała tyle szczęścia i ma mieszkać na 2 pokojach!!!Może czas by w przyszłości budować bloki takie na jakie jest największe zapotrzebowanie a nie np.mieszkania dla niepelnosprawnych gdzie nie było chetnych!!!!!

  3. Brałem udział w losowaniu drugiego bloku i widzę ze nie ja sam stwierdzam że losowanie to ściema a ten co robi przekręty powinien iść za to siedzieć bo po co ludzia mylić oczy i robić nadzieję, nie polecam tego programu bo to co się robi i dopuszcza do faktu że mieszkania już ktoś ma kpina żenada i jaja… I miasto do tego dokłada.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick