Jurek Owsiak: „My, Polacy mamy talent do mówienia o sobie źle”

0
Pracuje 365 dni w roku, życie prywatne od życia zawodowego oddziela bardzo cienką kreską. Pomaga bezinteresowanie, a zapytany o marzenie indywidualne i tak odpowiada, że jego pragnieniem jest szczęście ogółu. Człowiek - orkiestra, i to całkiem dosłownie, bo prezes fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie gościem "Wywiadu z..." w telewizji Proart. Premiera już w niedzielę.

O czym opowiadał Jurek Owsiak przed kamerami telewizji Proart? Przede wszystkim o swojej pracy w Fundacji i cenie, którą za to płaci. Nie chodzi jednak o cenę w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale o poświęcenie swojego czasu, wszechobecny „hejt”, relacje z innymi ludźmi.

Owsiak opowiadał także o przygotowaniach do festiwalu Woodstock 2017, który w obliczu ostatnich zamachów terrorystycznych stawić czoła musi wielu dodatkowym wymogom. Pytany był też o znajomość z ludźmi z naszego regionu: Szymonem Chwaliszem oraz Agnieszką Janowską.

Na koniec zapytany o marzenia… zaskoczy odpowiedzią pewnie każdego, kto obejrzy premierowy odcinek „Wywiadu z…”. Przed telewizory redakcja TV Proart zaprasza w niedzielę 4 czerwca o godzinie 14:10. Najbliższe powtórki 6 czerwca o 15:30 oraz 7 czerwca o 11:20.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick