Juniorzy młodsi KPR Ostrovia w finale mistrzostw Polski!

6
Juniorzy młodsi KPR Ostrovia wywalczyli dzisiaj w Kwidzynie awans do turnieju Final Four. Zespół prowadzony przez duet trenerski Rafał Stempniak - Maciej Nowakowski wygrał w sobtę z drużyną Szczypiorniaka Olsztyn 28:22, w piątek natomiast pokonał Burse Puławy 26:20.

W niedzielę Ostrovii zostanie do rozegrania ostatni mecz z gospodarzem turnieju – MTS Kwidzyn. Ostrowianie są jednak pewni awansu z pierwszego miejsca po dzisiejszym zwycięstwie gospodarzy po rzutach karnych z Bursą Puławy.

Przypomnijmy, że przed rokiem juniorzy Ostrovii prowadzeni przez Eugeniusza Lijewskiego także awansowali do turnieju Final Four, który został zorganizowany w Ostrowie Wielkopolskim. To kolejne świadectwo bardzo dobrego szkolenia młodzieży w Klubie Piłki Ręcznej Ostrovia.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Tylko co dalej z ta młodzieżą. Jak pamiętam to zawsze klub narzeka ze jest bieda. I takie rodzynki piłki ręcznej idą w zapomnienie. A miasto dalej klapki na oczach w kolorze Stali i Żużla. Gdzie przyjeżdżają najemnicy i czyszczą kasę i po sezonie zapominają o Ostrowie Wlkp
    Może wreszcie miasto pomyśli o tych klubach gdzie jest wychowanie młodzieży z Ostrowa

    • Spoko, w piłce ręcznej też tak jest. W przypadku ewentualnego awansu też grali byśmy najemcami.

  2. Może w końcu należy w mieście położyć prawdziwa kasę na stół na taka dyscyplinę która osiąga takie sukcesy swoimi wychowankami?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick