Jubileusz KS Stal. W turnieju cztery drużyny [zaproszenie]

9
W piątek 8 września rusza IV Turniej Koszykówki Seniorów im. Izabeli Kaczmarek. Tym razem w trzydniowym turnieju wezmą udział cztery drużyny Śląsk Wrocław, KSKosz Pleszew, Syntex Księżak Łowicz oraz ekipa gospodarzy KS Stal. W tym roku ostrowski klub obchodzi 70 rocznicę powstania.

T E R M I N A R Z, 08 września 2017 r. (piątek)

godz. 16.00 WKS Śląsk – KSKosz Pleszew

godz. 18.30 KS Stal Ostrów – Syntex Księżak Łowicz

09 września 2017 r. ( sobota )

godz. 16.00 WKS Śląsk – Syntex Księżak Łowicz

godz. 18.30 KS Stal Ostrów – KSKosz Pleszew

10 września 2017 r. ( niedziela )

godz. 10.00 KSKosz Pleszew – Syntex Księżak Łowicz

godz. 12.30 KS Stal Ostrów – WKS Śląsk Wrocław

miejsce: Hala KS Stal Ostrów Wielkopolski ul. Kusocińskiego 1

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  • Ci kibice stoją w rozkroku- z jednej strony podpisują się pod tradycję KS Stal, z drugiej strony zakochali się w nowym panu spółce BM SLAM Stal…

  • A ci przebierańcy na trybunach z flagami i szalikami STAL OSTRÓW to komu kibicują? Myślałem że środowisko kibiców to grupa dla której ważne jest historia, herb klubu i barwy….

 1. Historię to ma drugoligowa STAL a BEMY to dopiero raczkujący klub i o swojej historii będzie mógł opowiadać za jakieś dziesięć lat.Turniej jest piękną inicjatywą.Szkoda tylko,że pani prezes nie pomyślała o junirach i dla nich też nie zorganizowala turnieju tak jak w ubiegłym roku.Chłopcom przydałoby się parę meczów przed sezonem.

 2. Juniorzy są nie ważni. W tym klubie liczy się tylko druga liga i utrzymanie dla całej rodziny. Przykładem jest wycofanie juniorów w zeszłym roku z rozgrywek po awansie do rozgrywek strefowych.

  • Ze względu na kłamliwy i podły komentarz prostujemy. W poprzednim sezonie juniorzy starsi mieli grać tylko do rozgrywek strefowych ponieważ później nie było możliwości przełożenia meczów II ligi. Dzisiaj kiedy gra 6 juniorów w II lidze mecze strefowe ( jeśli juniorzy starsi awansują ) będzie można przekładać ( kłania się regulamin PZKosz).
   W roku poprzednim w rozgrywkach juniora starszego grali głównie juniorzy , którzy mieli swoje rozgrywki juniorskie.
   Chamski tekst o utrzymaniu rodziny pomijam bo to już zgrana nuta.

 3. No i Stalówka wygrała wszystkie mecze i turniej. Drugie miejsce Pleszew, trzecie Wrocław, a czwarte Łowicz. Władze miasta olały turniej. Byle do wyborów. Hej Stal.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick