Jimiway Blues Festiwal 2017. Znamy pełny rozkład

0
Kenny Neal, Anthony Gomes oraz Duke Robillard - troje amerykańskich bluesmanów otwiera line-up tegorocznego Jimiway Blues Festival 2017. Wydarzenie znów przybrało formę trzydniowego festiwalu, który otwiera w czwartek 19 października audycja Jana Chojnackiego "Bielszy Odcień Bluesa". Muzyki zespołu Duka Robillarda będą mogli posłuchać nie tylko bluesfani w Ostrowskim Centrum Kultury, ale także słuchacze radiowej "Trójki". Jimiway zakończy się bluesowym powrotem Kenny'ego Neal'a do Ostrowa. Muzyk grał tutaj w 2011 roku.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie rusza już w poniedziałek 4 września o godzinie 8:00. Co roku pod Ostrowskim Centrum Kultury ustawiają się kolejki chętnych, a same wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Telewizja Proart ma dwa karnety na to wydarzenie. Wystarczy na adres: konkurs@tvproart.pl przesłać maila i uzasadnić:

Dlaczego Ostrów Wielkopolski może śmiało pretendować do miana polskiej stolicy Bluesa

W tytule wiadomości warto napisać hasło „Jimiway 2017”. Na odpowiedzi czekamy aż do 1 października do godziny 12:00. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybierze dwa najlepsze uzasadnienia i nagrodzi je karnetami. Rozwiązanie konkursu 4 października 2017 w serwisie informacyjnym „Wydarzenia”.

 

 

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick