Jeszcze więcej sportowego archiwum w Telewizji Proart!

0
Cieszy nas niezmiernie wielkie zainteresowanie archiwalnymi meczami ostrowskich zespołów. W związku z brakiem imprez sportowych, wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i zwiększamy ilość naszych archiwalnych transmisji. Już w najbliższy wtorek kolejny mecz żużlowy. Tym razem pokażemy inne spotkanie barażowe z 2018 roku, w którym MDM Komputery TŻ Ostrovia mierzyło się z Euro Finannce Polonia Piła. Początek o godz. 20:50.

W kolejnych dniach gratka dla kibiców koszykówki. W czwartek o godz. 20:50 będą mogli zobaczyć państwo czwarty mecz rywalizacji o brązowy medal w sezonie 2001/2002, w której Degusta Malfarb Stal Ostrów Wielkopolski walczyła z Anwilem Włocławek. To spotkanie zmieniło całą rywalizację, w której ostrowianie przegrywali już 1-2, ulegając rywalom w meczu nr 3.

Grający pod dużą presją ostrowianie, prowadzeni przez Jacka Krzykała, Jerry’ego Hestera, Konstantina Furmana i Mindaugasa Budzinauskasa pokonali naszpikowany gwiazdami zespół z Włocławka. Kapitalne widowisko, na wysokim poziomie sportowym okraszone jeszcze lepszą atmosferą na trybunach. Tego nie można przegapić. Premiera w czwartek o godz. 20:50.

Na tym spotkaniu nie poprzestajemy. 31 marca, we wtorek, także o godz. 20:50 towarzyski mecz z 2000 roku, w którym Malfarb Budrem Stal spotkała się z reprezentacją Polski. Był to jeden z etapów przygotowań kadry prowadzonej przez Dariusza Szczubiała i Andrzeja Kowalczyka do kwalifikacji do mistrzostw Europy. W zespole Malfarbu pierwsze skrzypce grał Zoran Sretenović, który poprowadził ostrowian do niespodziewanego zwycięstwa. Obok niego, w składzie Stali m.in. Tim Young, Petey Sessoms oraz Dariusz Parzeński i Wojciech Szawarski. Bądźcie z nami i oglądajcie Telewizję Proart.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick