Jeszcze mniej zakażeń niż w święta – najnowszy bilans zakażeń

4
Fot. pixabay.com
Dane w poniedziałkowym raporcie, które opublikowało Ministerstwo Zdrowia są jeszcze mniejsze niż w poprzednich dniach. Potwierdzono jedynie 3211 zakażeń koronawirusem w kraju. Zmarło 29 osób. W regionie wykryto 22 nowe zachorowania: powiat pleszewski (5), krotoszyński (4), ostrowski (3), kępiński (3), ostrzeszowski (1), jarociński (1), kaliski (1) i Kalisz (4). Zmarły dwie osoby z powiatu ostrowskiego oraz jedna z Kalisza.
powiat/miasto dzienna liczba zakażeń dzienna liczba zgonów
jarociński 1 0
kaliski 1 0
kępiński 3 0
krotoszyński 4 0
ostrowski 3 2
ostrzeszowski 1 0
pleszewski 5 0
Kalisz 4 1
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. 9
  1

  Czy jest gdzieś dostępna informacja jak wygląda sytuacja w ostrowskim szpitalu? Kiedy tzw łóżka covidowe, lub oddziały zmienione na zakaźne będą wracały do dawnej pracy?

 2. 4
  2

  Czuje że po Nowym roku liczba będzie rosnąć i będzie że wina Swiąt, Sylwestra. Że żadne obostrzenia nie zdawaja. Wtedy będzie nacisk żeby się szczepic. Bo coś tu nie gra . Takie małe liczby A kwarantanna, zamykanie galerii itd.

 3. 5
  2

  No tak. Krzywousty zapowiedział 3 falę (fala ,,wyższa” od Mount Everestu!), od dzisiaj wprowadził kolejny lockdown żeby dorżnąć gospodarkę, więc Iluminaci zapewne są z niego dumni.

 4. Przecież grypa zawsze atakowała wiosną i jesienią, tak można podwyższać i obniżać zachorowalność w nieskończoność. Już nawet ze skoczków narciarskich robią idiotow, Muranka miał test “częściowo pozytywny”. Ktoś jeszcze wierzy w te bzdety?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick