Jego ciało znaleziono w październiku. Został zamordowany. Zatrzymano dwóch 18-latków[WIDEO]

5
Powracamy do tematu mężczyzny, którego ciało znaleziono w październiku tego roku. Ciało 60-letniego mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. W toku śledztwa okazało się, że doszło do zabójstwa. W tej sprawie zatrzymano dwóch 18-latków.

Ciało znaleziono na terenie jednego z pustostanów w miejscowości Zacharzew pod Ostrowem Wielkopolskim. Ciało 60-letniego mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji, a ta wykazała, że został on zamordowany. W toku postępowania zatrzymano dwóch 18-latków, których przesłuchano. Postawiono im zarzut zabójstwa. – W nocy z 11 na 12 października poprzez zadawanie kopnięć, uderzeń rękoma, drewnianym kołkiem, jak również butelką, spowodowali u pokrzywdzonego uszkodzenia ciała, które doprowadziły do jego śmierci – informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Dwóch nastolatków przyznało się do winy. – Wyjaśnili, że tego dnia spożywali wspólnie alkohol, przemieszczali się po różnych dzielnicach miasta, nagrywali filmiki, które planowali umieścić w internecie. Później postanowili udać się do jego z pustostanów i zaatakować przebywającego tam mężczyznę – dodaje Meler.

18-latkowie zostali aresztowani. Prokuratura informuje, że śledztwo wciąż jest w toku.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. bydlaki ??? ojej a kto ich tak wychował to zwykli gowniaze pijani. A kto im sprzedał arkochol. sklepowa ha ha ha może ta sama co chlep sprzedaje arkochol powszechnie dostepny jest odpowiedzialny za całą sytuację w pierwszej kolejności

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick