Jeep oblany farbą. Straty na ponad 10 tysięcy złotych

0
W sobotę 9 września pomiędzy godziną 21:30 a 21:50 ktoś oblał białego jeepa grand cherokee niebieską farbą. Do nieprzyjemnego incydentu doszło przy ulicy Wrocławskiej 5 w Ostrowie Wielkopolskim. Policja zabezpieczyła już monitoring. Dziś będzie go analizować. Właściciel auta oszacował straty na ponad 10 tysięcy złotych. Wyznaczył nagrodę - 5 tysięcy złotych za wskazanie sprawcy.

Właściciel białego jeepa grand cherokee zostawił swoje auto około godziny 21:00 przed kamienicą przy Wrocławskiej 5 w Ostrowie. Poszedł do jednej z pobliskich restauracji.

– W pewnym momencie zadzwoniła do mnie kuzynka i powiedziała, że coś dzieje się wokół mojego auta. Mówiła, że przechodziła obok mojego jeepa około godziny 21:30 i wszystko było z nim dobrze, gdy wracała 20 minut potem auto było już oblane farbą – tłumaczy Pan Albert, właściciel SUV-a.

Z relacji właściciela auta wynika zatem, że ktoś musiał wylać farbę prawdopodobnie z plastikowej butelki pomiędzy 21:30, a 21:50. Na karoserii znalazła się farba olejna, szczególnie trudna do usunięcia.

– Dostała się do uszczelek, oblane są także plastikowe elementy samochodu. Bardzo trudno będzie zabrudzenia usunąć – dodaje załamany właściciel auta.

Auto jest nowe, niedawno wyjechało z salonu. Straty właściciel oszacował na około 10 tysięcy złotych.

– Podejrzewam kogoś. Otrzymywałem wcześniej groźby. Sprawa została już zgłoszona na policję – wyjaśnia Pan Albert. 

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wiadomości na temat sprawcy oblania prosimy o kontakt z ostrowską policją. Właściciel wyznaczył nagrodę – 5 tysięcy złotych za wskazania sprawcy.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick