Jedzie liga. Derby Wielkopolski w Ostrowie

0
Dzisiaj czekają nas kolejne żużlowe emocje. W meczu o drugoligowe punkty zespół MDM Komputery TŻ Ostrovia podejmować będzie Iveston PSŻ Poznań. Faworytem spotkania derbowego są podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego, ale goście z pewnością tanio skóry nie sprzedają. Początek meczu o godzinie 17.15 na torze Stadionu Miejskiego.

Do niedzielnych derbów Wielkopolski ostrowski zespół będzie przystępował w innym zestawieniu, niż w poprzednich ligowych meczach. Do składu powraca Kamil Brzozowski, który pojedzie w miejsce Patryka Dolnego. Po raz pierwszy w biało-czerwonych barwach zobaczymy za to Adama Ellisa. Brytyjczyk zajmie miejsce Bjarne Pedersena.

W niedzielę w zespole MDM Komputery Ostrovia zobaczymy też Renata Gafurowa. We wtorek w turnieju w Rosji jeden z liderów ostrowskiej drużyny zanotował groźny upadek. Stracił nawet przytomność, trafił do szpitala. Na szczęście Renat Gafurow nie doznał żadnej kontuzji i jest gotowy do jazdy przeciwko PSŻ-owi.

W niedzielne popołudnie czekają więc nas derby Wielkopolski. PSŻ Poznań to aktualnie piąty zespół w pierwszoligowej tabeli. Podopieczni trenera Tomasza Bajerskiego mają w dorobku 5 punktów. Dwa tygodnie temu ostrowianie wygrali w stolicy Wielkopolskiego 49:41. W niedzielę podopieczni trenera Staszewskiego występować będą w roli faworyta. W składzie PSŻ mamy za to kilku zawodników z przeszłością w Żużlowym Klubie Sportowym Ostrovia. To przede wszystkim: David Bellego, Władimir Borodulin i Marcel Kajzer.

Kibiców czarnego sportu zapraszamy więc na trybuny Stadionu Miejskiego. Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godzinę 17.00.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick