Nie ma Jędrzejaka, jest Pedersen. Ostrovia skompletowana

5
Doświadczony Bjarne Pedersen został nowym zawodnikiem żużlowej Ostrovii. 39-letni Duńczyk podpisał dzisiaj kontrakt z ostrowskim klubem. W Ostrovii nie zobaczymy za to Tomasza Jędrzejaka. Sternicy klubu toczyli z nim zaawansowane rozmowy, ale ostatecznie wychowanek ostrowskiej Iskry zdecydował się na jazdę w Stali Rzeszów. Pedersen tymczasem w lidze polskiej startuje od 1997 roku. W minionym sezonie był jednym z autorów awansu Motoru Lublin do I ligi. Teraz ma być mocnym punktem w Ostrovii.

Skład TŻ Ostrovia sezon 2018:

Obcokrajowcy:

Adam Ellis

Bjarne Pedersen

Renat Gafurow

Nicolai Klindt

Mark Karion

Kenneth Hansen

Jonas Jeppesen

Krajowi:

Kamil Brzozowski

Patryk Dolny

Zbigniew Suchecki

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Jędrzejak to złotówa niech spada teraz rozumiem czemu nie mógł z bratem się dogadać to jest zwykła parówo ale to dobrze przywitamy w Ostrowie bardzo miło?jak strzelczyk to tu wpuścić na treningi to też jest prosty jak ogór

    • Dobrze że ty nie jesteś złotówą i zawsze wybierasz dla siebie gorszą ofertę,żeby tylko druga strona była zadowolona…

  2. jesli ktos ma pokonywac dziadkow Hancocka, Jedrzejaka, Ulamka itepe to mlodzi Jeppesem czy Karion a nie dziadek Bjaerne. Wiec po co on? Lepiej kase zainwestowac w dobrych juniorow, ktorzy moga decydowac o wynikach spotkan….

  3. W ostatnich dniach działacze z Gdańska szukali nowego zawodnika na krajowym podwórku. Obrali na celownik Tomasza Jędrzejaka, ale żądał oni zbyt dużych pieniędzy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick