Jedna trzecia mieszkańców Ostrowa nadal bez ciepłej wody. Usuwanie awarii trwa [AKTUALIZACJA]

5
"Awaria została częściowo usunięta. Na terenie 60 procentom mieszkańców miasta udało się przywrócić dostawę cieplej wody" - informuje Ostrowski Zakład Ciepłowniczy.

Nadal trwa usuwanie „nagłej awarii sieci cieplnej w Elektrociepłowni Ostrów”, która pojawiła się w sobotę późnym wieczorem. W związku z tym na terenie całego miasta przerwane zostały dostawy ciepłej wody użytkowej. Dział Techniczny przystąpił do usunięcia usterki. W niedzielę rano około 60 procent mieszkańców Ostrowa ponownie mogło korzystać z ciepłej wody. Trwają dalsze prace naprawcze, aby pozostała część domostw także mogła z niej korzystać.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Awaria! Cały Ostrów nie ma ciepłej wody

AKTUALIZACJA – 19.55
Jak informują przedstawiciele OZC, 98 proc. mieszkańców podłączonych do elektrociepłowni OZC ponownie ma dostęp do ciepłej wody. Zlokalizowano dwie awarie. Pierwszą na ul. Partyzanckiej, a drugą u zbiegu ul. Głogowskiej i Targowej. „Cały czas trwają prace w celu usunięcia awarii w/w lokalizacjach” – mówią pracownicy.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. To teraz kolej na podłączenie się pod prąd produkowany przez CRK oczywiście ekologiczny, bo z drewna i biomasy. Buhahaha.
    „Mieszkańców, zarządców i administratorów budynków, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorców i instytucje publiczne zainteresowane podłączeniem do miejskiej sieci ekologicznej energii Centrum Rozwoju Komunalnego i CRK Energia zaprasza do kontaktu: tel. (62) 737 58 28, e-mail: sekretariat@crkenergia.pl„.

  2. Tak się dobrze dzieje w mieście, że po raz pierwszy od wielu lat nie miałam i to przez bardzo długo cieplej wody !! Czy miasto czyni niezbędne inwestycje w tym zakresie, czy od lat ani metr nie jest remontowany ?? Coś mi tu nie pasuje …

    • Poczekaj do swoich małżeńskich jubileuszowych godów. Wtedy Becia podejdzie do Ciebie obejmie Cię czule razem z małżonką i zrobi sobie fotkę, którą będziesz mógł obejrzeć na portalach. Więc nie narzekaj na chwilowy brak ciepłej wody. A poza tym komu w czasie upałów jest potrzebna ciepła woda?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick