Jedna osoba nie żyje, ranna kobieta i dziecko. Wypadek na DK11 [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

0
Fot. PSP Kępno
Jedna osoba nie żyje, a ranna kobieta i dziecko zostali przetransportowani do szpitala w Kępnie. Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 11 w Siemianicach w powiecie kępińskim. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe, w którym łącznie podróżowało sześć osób. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a droga po blokadzie zostaje częściowo udrażniana.

Służby zostały powiadomione o wypadku o godzinie 5:50. Zderzyły się trzy samochody osobowe, w których łącznie podróżowało sześć osób. – Poszkodowane zostały dwie osoby: dorosły oraz dziecko. Niestety pierwszej z poszkodowanych osób nie udało się uratować, mimo wysiłku służb. Ranne dziecko zostało przetransportowane do szpitala – informuje kpt. Paweł Michalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Kępnie.

Droga była przez jakiś czas całkowicie zablokowana. Strażacy informują, że jest już ona udrażniana.

AKTUALIZACJA 9:20

W wypadku zginął 21-letni mieszkaniec Wieruszowa. – Według wstępnych ustaleń kierując Audi, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas i zderzył się z samochodem marki Renault. Kierowała nim 32-latka z gminy Łęka Opatowska. Podróżowało z nią dwoje dzieci w wieku 12 i 13 lat. Kobieta wraz ze starszym dzieckiem została przetransportowana do szpitala w Kępnie – informuje sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP w Kępnie.

Trzeci z pojazdów biorący udział w zdarzeniu uderzył w samochód 32-latki. Podróżowało nim dwóch mężczyzn z gminy Bolesławiec w wieku 30 i 37 lat. Nic im się nie stało.

Policja informuje, że droga powinna być już przejezdna około godziny 10.00.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick