Jarota na obozie, Nnamani piłkarzem KKS-u Kalisz

1
Trwa sześciodniowy obóz dochodzeniowy piłkarzy Jaroty. Zajęcia odbywają się na obiektach sportowych spółki Jarocin Sport. Obóz został podzielony na dwa tygodnie. Najlepsi zawodnicy poprzedniego sezonu podpisują umowy z nowymi klubami.

Podopieczni trenera Niedźwiedzia w trakcie obozu będą trenować dwa razy dziennie. Będzie to kolejny etap przygotowań zespołu do trzecioligowych rozgrywek.

Jarota z uwag na ograniczenia budżetowe wzorem innych lat oraz okresu przygotowawczego zimą nie mogła pozwolić sobie na obóz poza Jarociniem.

Z klubu odeszli też czołowi gracze. Umowę z KKS-em Kalisz podpisał Christian Ndubuisi Nnamani. 27-letni napastnik poprzednie dwa sezony spędził w Jarocie Jarocin.

Mateusz Molewski został piłkarzem Polonii Środa Wielkopolska. W poprzednim zespole Molewski rozegrał 28 spotkań trzecioligowych w których zdobył 9 bramek.

Hubert Antkowiak od kilku tygodniu trenuje z I ligową Miedzią Legnica w barwach której wystąpił w sparingu z Wartą Poznań.

Damian Pawlak z kolei zasilił szeregi IV ligowego Mieszka Gniezno.

Z tego powodu podczas trwającego obozu trener Niedźwiedź ma do dyspozycji niewielu zawodników. W sobotę drużyna z Jarocina w meczu kontrolnym zmierzy się z Ostrovią Ostrów o godz. 10:30, mecz z rezerwami Zagłębia Lubin został odwołany. Wcześniej Jarota zremisowała 1:1 z LKS-em Gołuchów, pokonała także Górnika Polkowice 1:0. Na zakończenie obozu zawodników czeka spotkanie wyjazdowe z Białym Orłem Koźmin, które zaplanowano na 26 lipca (godz. 18:00).

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. W uzupełnieniu – Szewczyk poszedł do rezerw Górnika Łęczna, Błaszczyk wyjechał do Holandii. Odeszli też Malina i Najduch. Ze wzmocnień być może wróci na wypożyczenie bramkarz Warty Poznań – Filipowiak.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick