Jarota jedzie do Kołobrzegu. Będzie rehabilitacja?

0
W ostatniej kolejce Jarota Jarocin doznała druzgocącej porażki przegrywając na swoim stadionie 0:6 z ekipą Unii Solec Kujawski. Przez jarociniakami szansa na rehabilitację. Już w najbliższą sobotę JKS pojedzie do Kołobrzegu na mecz z Kotwicą.

W ostatniej kolejce Jarota Jarocin doznała druzgocącej porażki przegrywając na swoim stadionie 0:6 z ekipą Unii Solec Kujawski. Trener jarocińskiej ekipy od razu po meczu przyznał, że była to kompromitacja, która nigdy więcej nie może powinna się przytrafić.

Jarota Jarocin po 13 kolejkach ma 12 punktów na koncie i zajmuje 13 miejsce w 3- ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej pozostały cztery kolejki.

Przez piłkarzami Jaroty szansa na rehabilitację. Już w najbliższą sobotę jarociniacy pojadą do Kołobrzegu na mecz z Kotwicą. Wydaje się, że po tak wysokiej porażce choćby punkt przywieziony znad morza będzie już dużym sukcesem.

Trener Jaroty Marcin Woźniak będzie gościem kolejnego wtorkowego wydania magazynu piłkarskiego Trzecia Połowa. Zapraszamy do oglądania.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick