Jarosław Lisiecki zrezygnował z funkcji przewodniczącego [VIDEO]

11
Przewodniczący Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego Jarosława Lisieckiego zrezygnował z funkcji. Oświadczył o tym na zwołanej w trybie natychmiastowym konferencji prasowej. Na wniosek dwunastu radnych na piątek zwołano XXXVI Sesję Rady Miejskiej, która rozpocznie się o godzinie 11:00.

Ta konferencja jest swego rodzaju podziękowaniem dla mieszkańców, dla ludzi z którymi współpracowałem jako przewodniczący rady miejskiej. To także podziękowania dla dziennikarzy. Tym samym chcę oświadczyć, że rezygnuję z funkcji przewodniczącego – tymi słowami konferencję prasową rozpoczął Jarosław Lisiecki.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. Panu przewodniczącemu już to chyba weszło w krew. Kiedy widzi, że za chwilę go wyrzucą- z partii, funkcji w Radzie- wtedy szybko rezygnuje, żeby nie być wyrzuconym. Jest to jakaś taktyka

  2. W ubiegłym roku, pan przewodniczący który dziś narzeka, że został odwołany z lakonicznym uzasadnieniem, zagłosował za odwołaniem byłych kolegów ze wszystkich komisji rady z jednozdaniowym uzasadnieniem: „W celu usprawnienie pracy rady podjęcie uchwały uważa się za zasadne.” Panie Lisiecki – karma wraca!

  3. Otóż to: niektórzy myślą, że karma jest tylko dla zwierząt. A tymczasem okazuje się, że dla ludzi też. I to daję pod rozwagę wszystkim naszym lokalnym „politykom”.

  4. Czy to Prawda że kolega Lisiecki do piątku wziął łańcuch z Biura Rady i będzie do piątku nakładał na pidżame? A tak wogóle co to jest „ocenna”? A dentysta to lekarz? A Jarosława U nie nie wymienił który go na stołek wstawił?

  5. Ja bym jeszcze dodała, że i z czytaniem były problemy…. płynnym oczywiście. Sprzedał się za 2 srebrniki. Temu Panu „dziękujemy”.

  6. Zresztą nie tylko mówi, ale i czyta niezbyt płynnie…, co nie raz mieliśmy okazję usłyszeć. Komu teraz będzie pan Lisiecki nadskakiwał? Zostali tylko nieliczni pacjenci.

  7. Informujemy że z powodu rezygnacji naszego byłego członka dzisiaj o godzinie 21 na rynku Lady K. wykona utwór „Runą mury”

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick