Jarocin wystąpił ze stowarzyszenia „Droga S11”. Oto komentarz burmistrza

2
Radni z Jarocina jednogłośnie poparli pomysł burmistrza miasta Adama Pawlickiego o wystąpienia ze Stowarzyszenia Gmin, Powiatów i Województw "Droga S11". W ocenie burmistrza Jarocina rozpoczęła się walka polityczna w której miasto nie zamierza uczestniczyć.

Władze Jarocina nie chcą wziąć udziału w zapowiedzianym na wrzesień proteście w Warszawie, do którego zostali zaproszeni wszyscy członkowie stowarzyszenia. Teraz gmina z Południowej Wielkopolskie nie może tego uczynić, ponieważ wystąpiła ze struktur, ale – jak zaznaczają jej przedstawiciele – miała ku temu realny powód. – Uważam, że termin ten nie jest przypadkowy i potwierdza polityczny charakter działań pana Jankowiaka, członka PSL, któremu nie jest po drodze z obecnym rządem. Jestem pewien, że są podyktowane zbliżającymi się wyborami samorządowymi – podkreśla Adam Pawlicki.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: 

Jarocin wystąpił ze stowarzyszenia „Droga S11”. Pawlicki: „Ich metody odbiegają od naszych standardów”

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Skrajna głupota Burmistrza i Rady – jak już mają / choć nie dokończoną obwodnicę / to już Stowarzyszenia nie potrzebują !? Gdzie solidarność ze wszystkimi członkami Stowarzyszenia – – Jarocin wpisuje się w działania ,, donrej zmiany ,, – rodem z PIS ! A szkoda, że nie działa wspólnie w interesie nas wszystkich którzy chcą przyspieszenia budowy
    S11 – której budowa jest odsuwanaw czasie przez obecną władzę !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick