Jarocin: Poranne zderzenie dwóch ciężarówek

0

Dzisiejszego poranka w Jarocinie na drodze DK 11 tuż za rodem w kierunku Witaszyc doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. W wypadku ranny został kierujący jednym z pojazdów, kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili strażacy. Ruch podczas prowadzonych działań był całkowicie zablokowany, utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

Wypadek miał miejsce kilka minut po 7 rano. Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG Jarocin. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren prowadzonych działań.

– Zderzeniu uległy dwa samochody ciężarowe, które w wyniku zderzenia blokowały ruch pojazdów na drodze krajowej nr 11. W wypadku ranny został kierujący jednym z pojazdów ciężarowych, kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili strażacy – mówi st. asp. Dawid Fiszer.

W wyniku zderzenia doszło do rozszczelnienia zbiornika i wycieku oleju napędowego, wyciek zneutralizowano sorbentem. Pojazdy odholowane zostały na parking pomocy drogowej. Ruch podczas prowadzonych działań był całkowicie zablokowany, utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

Zdjęcia: str. Mariusz Kaźmierczak

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick