Jarocin Festiwal 2018. 3 dni, 4 sceny, 40 artystów…

0
3 dni, 4 sceny, 40 artystów, Rytmy Młodych, Motyw: Rotten... Motyw Brylewski..., Nosowska, Lech Janerka, Kortez i wiele wiele innych. Wielkimi krotkami zbliża się Jarocin Festiwal 2018. Na ostatniej prostej jest budowa sceny głównej w miejskim parku na polanie przed pałacem Radolińskich. Podczas najbliższego weekendu Jarocin ma tętnić życiem. Będzie to kolejny rok gdzie jedna scena główna w okolicach stadionu przeniosła się w postaci kilku do centrum miasta.

Punkty opaskowania

Karnety/bilety można wymieniać na opaski w oznakowanych miejscach w pobliżu głównego wejścia na Scenę Park oraz przed wejściem do Spichlerza Polskiego Rocka. Mieszkańcy gminy Jarocin wymieniają opaski TYLKO w Spichlerzu Polskiego Rocka i w JOK Jarocin. Punkt opaskowania w JOKu będzie czynny od czwartku 12 lipca do niedzieli 15 lipca w godzinach 10.00-20.00, w Spichlerzu w czwartek 12 lipca od 10.00 do 18.00, w piątek i sobotę od 10.00 do 02.00, w niedzielę od 10.00 do 18.00.

Sceny Festiwalu

Jarocin Festiwal gra na czterech scenach: Scena Park, Scena Rynek, Scen Ruiny i Scena Spichlerz. Sceny Park, Spichlerz i Ruiny są scenami biletowanymi. Scena Rynek będzie w tym roku sceną otwartą.

Scena Park będzie otwierana o godzinie 16.00. Scena Rynek będzie przestrzenią otwartą, niebiletowaną. Scena Ruiny będzie otwierana na pół godziny przed każdym z koncertów. Uwaga! Scena Ruiny pomieści, w zależności od koncertu od 200-250 osób, stąd pierwszeństwo w wejściu na koncert będą miały osoby oczekujące na wejście w specjalnie wydzielonej strefie oczekiwania, strefa będzie otwierana na godzinę przed koncertem. Wyjątkiem będzie niedzielny koncert Korteza, na niego należy zakupić odrębne bilety dostępne tylko w komplecie z karnetem 3-dniowym. Scena Spichlerz będzie otwierana o 18.00, wcześniej będzie to przestrzeń otwarta.

WSZYSTKIE INFORMACJE FESTIWALOWE TUTAJ: 

https://jarocinfestiwal.pl/

 

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick