Janków Przygodzki odporny na czad? Czujki w każdym domu

3
Piękna inicjatywa sołectwa Janków Przygodzki oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. W porozumieniu pozyskali sponsora i zapewnili wszystkim swoim mieszkańcom czujki dymu oraz tlenku węgla. W piątek odbyło się spotkanie podczas, którego odbyło się krótkie szkolenie oraz przekazanie urządzeń, które mają chronić każde domostwo w Jankowie.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Pomińmy to, że to są czujki za 10zl które nie działają poprawnie i jest to zrobione tylko dla reklamy tej jednostki bo to wydać od razu. Gmina jest jedną z biedniejszych gmin powiatu ostrowskiego i napewno nie ma pieniądzy na 300 renomowanych czujek dymu (a tymbardziej nie ma na to jednostka OSP Janków) więc to jest jakiś szajs kupiony na bazarze na przecenie! I wy to nazywanie bezpieczeństwem?! Do roboty byście się wzięli żeby naprawdę było bezpiecznie a nie wymyślacie OSP Janków Przygodzki.

    • Z tego co wiem, to kasę na czujki wyłożyla firma Gaz System, wiec nie sadze żeby to był „szajs” za dyche

  2. Nie ma to jak szkalować bardzo dobrej inicjatywy. Osoba która to robi pewnie sama nawet nie włożyła krzty wysiłku żeby sprawdzić co wypisuje. Czujki zostały zakupione przy wsparciu firmy Gaz System i są to czujki które na pewno nie są tanie, i posiadają wszystkie wymagane atesty, wystarczy przeczytać regulamin, gdzie jest podany dokładny model czujki i jego wartość. Przykro mi się robi gdy takie osoby jak powyżej wypisują głupoty tylko po to żeby komuś ubliżyć a same z domu nie wyjdą i nic dla dobra innych nie robią. Brawa dla OSP i rady sołeckiej za inicjatywę, oby tak dalej.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick