Jaki jest stan Reksia? Bada go specjalista z Wrocławia

5
Reksio, pies, który trafił do urzędu, pojechał na badania / screen z fanpage'a prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek
Pies o imieniu Reksio, który w minionym tygodniu trafił ze schroniska do ostrowskiego urzędu, jest w kiepskim stanie. W związku z tym, że był wychudzony, został wysłany na badania do specjalisty z Wrocławia, aby dowiedzieć się, jaki jest jego stan zdrowia. Część z nich już została wykonana. Wiadomości nie są dobre.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim ma nowego „pracownika”. Został nim Reksio – jeden z najstarszych psów, które trafiły do schroniska w Wysocku Wielkim. Urzędnicy postanowili zadbać o jego byt, a akcja polegająca na przygarnięciu go do magistratu, ma zachęcić któregoś ze zwierzolubów do zaadoptowania czworonoga. Już wtedy prezydent miasta informowała, że jest to mocno schorowany pies.

CZYTAJ TEŻ: Ostrowskie Ogródki Jordanowskie wyróżnione w konkursie

Urzędnicy chcieli sprawdzić, jaki jest stan zdrowia Reksia i wysłali go na badania, o czym powiadomiła na swoim fanpage’u prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek. „Martwiliśmy się o stan jego zdrowia, dlatego w tym tygodniu zabraliśmy go na wizytę u specjalisty z Wrocławia. Dziś przeszedł kolejne badania. Niestety, nie mam dobrych wiadomości. Wstępne wyniki naszego pupila są złe. Martwimy się o niego. Jutro Reksio przejdzie kolejne, bardzo ważne badania. Trzymajcie za niego kciuki” – napisała prezydent.

Reksio szybko odnalazł się w urzędzie, ma nawet kilka ulubionych miejsc. Zaskarbił sobie serca pracowników magistratu i szybko stał się ich ulubieńcem.

CZYTAJ TEŻ: Fotografuje świat z nieludzkiej perspektywy, pokazując piękno Doliny Baryczy. “Najlepszy efekt robi ujęcie z góry”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Przekarmiła kobieta biedaka, który był wcześniej zagłodzony i tyle. Poza tym jest tylu dobrych weterynarzy w Ostrowie, że nawet niech się nie ośmieszają tym Wrocławiem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick