Jak wybrać poduszkę z pianki?

0
Kategorie twardości materacy w Głogowie
Klasyczne poduszki powoli odchodzą do lamusa - okazuje się, że puch wcale nie jest najlepszym wypełnieniem, a jego miejsce zastępuje specjalna sprężysta pianka, czyli Visco. To rodzaj pianki poliuretanowej, występujący również pod nazwą pianka memory. Marzysz o tym, by wreszcie komfortowo się wysypiać? Wybierz poduszkę z pianki! Charakteryzuje się ona wyjątkową gęstością i wysokim stopniem rozprężania, dzięki czemu doskonale dostosowuje się do krzywizn ludzkiego ciała. Podpowiadamy, jak wybrać poduszkę z pianki, która posłuży ci przez długie lata!

Zalety poduszek z pianki Visco memory

Pianka memory to wyjątkowy surowiec, który pierwotnie miał zastosowanie w misjach kosmicznych! Na szczęście dziś pianka Visco podbija świat, nie tylko kosmos. Dlaczego jest tak wyjątkowa? To pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę ciała i doskonale się do niego dostosowuje, a dzięki temu idealnie dopasowuje się kształtem do osoby śpiącej. Efekt to niezwykły komfort snu i wygoda, jakiej nie zapewni nam tradycyjna poduszka z pierzem lub zwykłą gąbką. Poduszki z “pamięcią ciała” rozkładają równomiernie siłę nacisku, a dzięki temu chronią nas przed dyskomfortem i bolesnymi uciskami.

Dobrej jakości poduszki z pianki to recepta na zdrowszy sen i pozbycie się dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz wszelkich napięć mięśni. Poduszka z pianki Visco wspiera odcinek szyjny i pozwala osiągnąć prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu.

Co więcej, pianka termoelastyczna Visco zapewnia wysoki poziom cyrkulacji powietrza. Dzięki temu wewnątrz nie tworzy się ciepłe i wilgotne środowisko sprzyjające powstawaniu alergenów (bakterie, roztocza), ani nieprzyjemnym zapachom. Warto też wiedzieć, że poduszki i od dobrego i sprawdzonego producenta, takiego jak Hilding Anders nadają się dla osób po rehabilitacjach, zmagających się z codziennymi bólami pleców. Aktywne działanie pianki termoelastycznej polega na dokładnym odwzorowaniu naturalnych krzywizn ciała śpiącego, dzięki czemu znikają wszelkie napięcia mięśniowe. Efektem jest zdrowy, krzepiący i maksymalnie komfortowy sen.

Jak wybrać poduszkę z pianki?

Szukasz idealnej poduszki z pianki? Przede wszystkim powinna być wysoce higieniczna, wykonana z najlepszych komponentów, stworzona z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą komfort snu.Takie poduszki znajdziesz w ofercie Hilding. To szwedzki producent materacy, stelaży i ram łóżka, a także oczywiście doskonałych poduszek, z których 3 są sklasyfikowane jako wyrób medyczny. Hilding to jakość, której możesz zaufać i produkty objęte wieloletnią gwarancją.

Firma wykorzystuje nietuzinkowe rozwiązania i najlepsze materiały, dlatego w ofercie znajdziesz tak doskonałe komponenty jak poduszki z termoelastycznej pianki Visco, które są dodatkowo wzbogacone ekstraktami z oleju roślinnego (model Visco Green), czy też carbonem: włóknami węglowymi działającymi antystresowo, eliminującymi ładunki elektryczne nagromadzone w ludzkim ciele (model Antistress Carbon). W ofercie Hilding nie brak też poduszek o ergonomicznym kształcie, wykonanych w całości z innowacyjnej pianki memory.

Elastyczna pianka Visco, zastosowana w poduszkach Visco Balance i Visco Prime redukuje poziom twardości pod wpływem temperatury i nacisku ciała i zapewnia najwyższy komfort snu, reagując na zmiany pozycji, nacisk i temperaturę oraz dostosowując się do kształtu głowy i krzywizn ciała śpiącego. Dlatego jeśli szukasz najlepszej poduszki z pianki – wybierz szwedzką jakość Hilding.

redaktor wlkp24.info
redakcja@wlkp24.info

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick