Stal szuka rozgrywającego. “Sytuacja jest trudna” [WIDEO]

4
Igor Milicić dotarł do Ostrowa Wielkopolskiego i prowadzi już treningi zespołu mistrza Polski. W zajęciach uczestniczą wszyscy polscy gracze, z amerykańskich James Palmer Jr, Mike Young oraz James Florence. Od jutra do drużyny dołączy Terry Larrier. Klub wciąż szuka rozgrywającego. - Sytuacja nie jest łatwa, ponieważ sezon w Polsce rusza dosyć szybko, a najlepsze ligi w Europie dopiero teraz budują składy. Zawodnicy, których my przymierzamy do naszego zespołu najpierw badają rynek we Francji, Hiszpanii, Izraelu czy Turcji. Tak samo jest z Ligą Letnią NBA - mówi trener Milicić.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. 6
  6

  Mogę być tym rozgrywającym. Umiem tyle co pozostali czyli nic. Mam 70 lat i chętnie dorobię do emerytury bo podobno nieźle płacą.

 2. 1
  1

  tak naprawde to szczepionka jest mi potrzebna do wejścia na hale. bez tego nie mam motywacji za bardzo ścigać właściwego punktu szczepień. narazie Pinokio nabrał wody w usta co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że czy to przez zbieg okoliczności czy celowo, ale jest dodatkowy cel w postaci globalnej redukcji co2 (w zeszły roku dokładnie 7% postulowane przez naukowców).

  także średnio z tym wejściem na hale imho. wielka szkoda ale bardziej niż Stali żal mi emocjonalnego rozwoju młodzieży w tych latach…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick