Hubert Sikora Młodzieżowym Mistrzem Polski w kickboxingu!

0
Zawodnik Center-Team Odolanów zdobył tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski w kickboxingu w formule full-contact podczas zawodów odbywających się w Kaliszu w dniach 4-5.12.2021 - organizatorem tej imprezy był KS ZIĘTEK Team, Polski Związek Kickboxingu oraz Miasto Kalisz. Hubert Sikora stoczył trzy pojedynki w swojej kategorii wagowej -71 kg.

W pierwszej walce zmierzył się z doświadczonym Bartłomiejem Mietlińskim (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice) – wygrał jednogłośną decyzją sędziów 3:0.

Drugi pojedynek stoczył z niewygodnym Kamilem Laskowskim (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie), tą walkę wygrał stosunkiem głosów 2:1, tym samym awansował do finału.
W finale pokonał pewnie Jakuba Janiszewskiego (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) 3:0.

W tym znakomitym stylu klub z Odolanowa zakończył sezon 2021, który należał do braci Bartosza i Huberta Sikorów. Bartek zdominował w Polsce swoją kategorię wiekową i został wicemistrzem Europy, a jego starszy brat zwyciężył podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Ten rok to także medale srebrne mistrzostw Polski Weroniki Garbackiej (full-contact i k-1) i Kamila Pawlaka w formule full-contact brązowy Weroniki Garbackiej w formule Light-Contact oraz low-kick.

Startujący w barwach Center-Team Michał Grzesiak (Respect Team Ostrów) w tym roku obronił tytuł Mistrza Świata w formule kick-light, Dawid Michalski (Respect Team Ostrów) w barwach center-teamu zdobył brązowy medal MP kick-light oraz Julian Dutkowiak (Respect Team Ostrów) w naszych barwach zdobył brązowy medal w formule light-contact.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick