Hodowali marihuanę w doniczkach. Zatrzymała ich policja

0
Fot. Pixabay
Dwóch młodych mężczyzn zatrzymali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie po tym, jak ustalili, że hodują oni marihuanę.

Najpierw w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego w Ostrzeszowie trafił 25-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, który hodował sześć drzewek konopii indyjskiej, a w wyniku śledztwa trafili na trop 19-latka także z tego powiatu, który posiadał siedem drzewek marihuany.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

– Obaj mężczyźni zostali zatrzymani do dyspozycji prokuratora i osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, celem wykonania czynności procesowych – mówi mł. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej policji.

Uprawa i posiadanie marihuany to częste przestępstwo popełniane przez młodych ludzi z Południowej Wielkopolski. W tym roku już kilkakrotnie informowaliśmy o podobnych zatrzymaniach. Najbardziej spektakularnego zatrzymania dokonali policjanci z Pleszewa, którzy ujęli 12 mieszkańców gminy Gołuchów i Pleszewa, którzy byli podejrzani o posiadanie i handel narkotykami oraz marihuaną właśnie.

ZOBACZ TEŻ: Amfetamina i marihuana w garażu

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick