HEY i zaległy finał Wszyscy Śpiewamy na Rockowo 2017

0
Długo wyczekiwana grupa Hey zawitała wreszcie do Ostrowskiego Centrum Kultury. Koncert kapeli zaplanowano jako finał jubileuszowej 30. edycji "Wszyscy Śpiewamy na Rockowo", ale ze względu na chorobę wokalistki Katarzyny Nosowskiej kwietniowy występ nie doszedł do skutku.

Nosowska przepraszała ostrowską publiczność za absencję podczas kwietniowego finału WŚNR. Muzycy wystąpili w czerwonych strojach z oszczędnym, ale podkreślającym postacie światłem. Cała scena wypełniona została również czerwonymi akcentami rodem z ostatniej sceny drugiego sezonu słynnego serialu Davida Lyncha „Miasteczko Twin Peaks”.

W pierwszej części koncertu usłyszeć można było wyłącznie utwory z najnowszego krążka grupy „Hey” czyli „Blask”. Druga część występu grupy to już wycieczka po najbardziej znanych utworach w historii zespołu. Kulminacyjnym momentem były bisy, podczas których wybrzmiał m.in „Teksański” oraz jeden z pierwszych utworów Hey. Usłyszeli go także uczestnicy festiwalu w Jarocinie w 1992 roku. Grupa świętuje w tym roku 25-lecie działalności.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick