Grzeszczyk: dość konfliktów. Musimy inaczej budować Ostrów

29
Już w kwietniu Nowoczesna i Platforma Obywatelska ogłosiły, że w najbliższych wyborach samorządowych wystartują razem. W Ostrowie Wielkopolskim pierwszą decyzją koalicji jest wystawianie w wyborach prezydenckich niezależnego kandydata - Damiana Grzeszczyka, 36-letniego prawnika. Kandydaturę ogłosili w Ostrowie Wielkopolskim Katarzyna Lubnauer i Grzegorz Schetyna.

To bardzo dobre posunięcie Platformy i Nowoczesnej w poszukiwaniu kandydatów niezależnych. Cieszę się, że szefostwo obu tych partii zrozumiało, że nie może być totalną opozycją. Dzięki osobom doświadczonym zawodowo czy też życiowo, możemy tworzyć wizję. Możemy zaproponować mieszkańcom coś nowego – mówi na konferencji w N Klubie w Ostrowie Wielkopolskim Damian Grzeszczyk.

Dokładny program wyborczy kandydata Damiana Grzeszczyka mamy poznać 29 czerwca podczas otwartego spotkania z mieszkańcami.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

29 KOMENTARZE

 1. Urbaniak źle zrobił remontujac wiadukty, by żyło się lepiej. Powinien zostawic je do remontu obecnej Pani Prezydent.
  Ciekawe co byście wtedy mowili
  Brawo, brawo

 2. Urbaniak zrobił taka robotę z która obecna władza by sobie nie poradziła. Pani Prezydent tylko potrafi się przytulać, a to żadna korzyść dla Miasta

  • W PiS już nie tylko otwierają ale i piją szampany. Prawie nikt z ostrowian nie wie kto to jest.

 3. Mieszkaniec Ostrowa Wlkp będę na Pana głosować aby powstała aby powstał nowy Basen w Ostrowie od Ostrowa co 30km budują baseny A Ostrow Wlkp nic …..

 4. Miasto jest przedsiębiorcą? Przecież miasto np. nie płaci podatku dochodowego. Po to płacimy podatki, aby miasto świadczyło na rzecz mieszkańców różne usługi, a nie po to, żeby na nas nie zarabiało. Jak miasto Grzeszczyka chce zarabiać na mieszkańcach, to ja już Panu podziękuję.

 5. Jak na adwokata to cinko gada. To po pierwsze. A poza tym, to ludzie w MZGM sraczyków nie mają, powietrzem w mieście można się udusić, a ten o koszykówce bzdoli. Czy one chce być prezydentem tylko po to, żeby kupić halę od BM?

 6. Przecież źródłem konfliktów jest jego zaplecze polityczne.To był kolejny kiepski pomysł PO,wystawić nieznanego w mieście kandydata.Zamiast poprzeć Klimkową promują jakąś nieznaną postać.Skutek będzie taki,że wzmocnią kandydata PiS zabierając głosy Klimkowej.No chyba że mieszkańcy będą chcieli mieć jakiegoś oszołoma z PiS na stanowisku prezydenta miasta.

 7. Ble ble ble. Start z poparciem PO a szczególnie Nowoczesnej dyskredytuje na starcie.
  A co do aquaparku to proponuje lokalizacje na starym basenie przy ul. Rejtana. Pani Beata za priorytet miała
  swoje osiedle mam nadzieje że pan kandydat będzie miał swoje 😉

 8. Platforma Obywatelska niech lepiej rozliczy najpierw afery które, miały miejsce w ciągu 8 lat rządów PO. Niech wytłumaczą gdzie są środki z OFE, niech pochwalą się jak PO podnosiło wiek emerytalny Polakom, o aferze amber Gold już nie wspomnę.

 9. W Ostrowie tylko PiS jest potrzebny. To Jedyna formacja która dba o zwykłych ludzi i co najważniejsze robią porządki. Pamiętam jak Minister Rostowski mówił w telewizji na 500+ nma piniędzy nima piniędzy i nie będzie. I co się okazało że są i można tylko uczciwa władza jest potrzebna. Ostrów potrzebuje prezydenta z wizją który wie jak miasto ma się rozwijać.

  • Jesteś tego na 100 % pewny , że są. To po co tyle ukrytych podatków, nie ma z czego dawać. Zresztą najlepiej rozdaje się nie swoje, a PiS swoich pieniędzy nie rozdaje tylko nasze!

  • Durny przedstawicielu durnego narodu. Dostałeś od Pis 500 zł ale oddałeś 700+ w „opłatach” i podwyżkach. Tylko idioci tego nie widzą i dalej klaskają gdy im się w pysk pluje

 10. Prawda jest taka, że gdyby nie PiS i ich rządy to wiele rodzin czy to w Polsce czy w Ostrowie dalej klepało by biedę i wiązało by ledwo koniec z końcem. Kibicuje PiS imam nadzieję że nasz wspaniały Ostrów da Wam możliwość sprawowania władzy w mieście bo udowodniliście że w Polsce DALIŚCIE RADĘ!!! Konsekwentnie realizujecie swoje postulaty na jakie umówiliście się wyborcami. jako pierwsza partia w Polsce obniżyliście sami sobie wynagrodzenia gdzie inni tylko latami o tym mówili. A co najważniejsze dbacie o obywateli i traktujecie nas podmiotowo.

 11. Prawda to, że nawet w dzisiejszych czasach, gdzie z każdej strony rzuca się na nas wszechobecne sztuczki PR-owe, ludzie jeszcze mimo wszystko poszukują ładnie gadających głów. W prawdziwej pracy i prawdziwym życiu ważne jest to , co się robi i jak jest się skutecznym, a to czy ktoś , kto rzadko występuje przed kamerami się zająknie jest mało ważne. Ale po co być sobą, skoro ludzie oczekują , żeby im oczy łzami lub przytulasami oczy mydlić. W ten sposób daleko nie zajdziemy. Tu nie PR jest ważny, a praca. Tylko po co ja to pisze , jak i tak wszyscy wiedzą lepiej.

  • Pewnie, nieważne co mówi, byle przeczkól nabudował, monitoringi porobił, żółtaczki oba typy leczył i jako wuja dzieci słuchający aquapark postawił. Najlepiej na głowie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick