Grzesiak, Kraska i Jędraszczyk staną do walki! Zdobądź bilety i zobacz ich pojedynki na żywo!

0
materiały organizatora
Przypominamy, że na portalu wlkp24.info trwa konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych biletów na galę FEN 38: LOTOS Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 22 stycznia w Arenie Ostrów. Wśród zawodników znajdują się trzy ostrowskie nazwiska: Michał Grzesiak, Kamil Kraska i Jacek Jędraszczyk.

To prawdziwa gratka dla fanów sztuk walki, ale może być też świetną okazją do spędzenia czasu dla osób, które na co dzień nie interesują się tego typu zawodami. Będzie można dopingować dwóch pochodzących z Ostrowa Wielkopolskiego uczestników tej rywalizacji, a więc Michała Grzesiaka, Jacka Jędraszczyka oraz Kamila Kraskę. Przeciwnikiem Michała Grzesiaka (10-5) będzie Damian Ostęp (15-6). Kamil Kraska (7-1) zmierzy się z Hiszpanem Tato Primerą (17-11), a Jacek Jędraszczyk (7-3) stanie do walki z TBA (Kacper Bróździak (4-2)).

Poza ostrowskimi akcentami, na których walki zapewne czeka duża część mieszkańców miasta, nie można zapomnieć o bohaterach wieczoru, a będą nimi: Michał Andryszak (kategoria ciężka), który stanie naprzeciw piekielnie niebezpiecznego Brazylijczyka Geronimo Dos Santosa i zjawiskowo walcząca Ekaterina Shakalova, która powalczy z Julią Kutsenko o pas mistrzowski FEN. Oprócz nich kartę walk uzupełnią m.in. młode talenty polskiej sceny MMA: Mateusz Rajewski, Wojciech Kawa i Giorgi Esiava.

Dzięki współpracy z organizatorem gali sztuk walki przygotowaliśmy 10 podwójnych biletów na FEN 38 w Arenie Ostrów! Aby powalczyć o jeden z nich, należy uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś pójść na galę sztuk walki FEN 38?

Zaskoczcie nas ciekawymi, pisemnymi odpowiedziami. Czekamy na nie tylko do wtorku, 18 stycznia, do godz. 23.59. Wyślijcie je na adres: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „FEN38”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się w celu odebrania biletów.

Zwycięzców zabawy ogłosimy na wlkp24.info w środowe przedpołudnie.

REGULAMIN KONKURSU

Zapowiedź gali FEN 38 w Arenie Ostrów

Karta walk FEN 38:

 • 120,2, MMA: Michał Andryszak vs. Geronimo Dos Santos
 • 79,0, MMA: Kamil Kraska vs. Tato Primera
 • 61,2, MMA: Ekaterina Shakalova vs. Julia Kutsenko*
 • 70,3, MMA: Wojciech Kawa vs. Kamil MosgalikJ
 • 80,0, MMA: Jacek Jędraszczyk vs. TBA
 • 68,5, MMA: Mateusz Rajewski vs. Giorgi Esiava
 • 120,2, MMA: Marcin Sianos vs. Ivan Slobodiuk
 • 96,0, MMA: Kamil Wojciechowski vs. Kornel Zapadka
 • 88,0, K-1: Damian Ostęp vs. Michał Grzesiak
 • 120,2, MMA:(semi-pro) Mateusz Olech vs. Jacek Kujtkowski
 • 70,3, MMA:(semi-pro) Igor Terlecki vs. Jakub Owczarek

* walka o pas mistrzowski FEN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick