Grzegorz jedzie do Manchesteru. Konkurs jeszcze trwa

0
W dniach 2-3 września na boisku sportowym przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się piłkarski IV Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma. Jak co roku z tej okazji organizatorzy tych zmagań przygotowali dla państwa konkurs w którym do wygrania są cenne nagrody. Wśród nich dwa vouchery na mecz Manchestery City wraz z opłaconym pobytem na miejscu i przelotem!

Naszą zabawę rozpoczęliśmy od konkursu w którym do zdobycia była koszulka meczowa Pogoni Szczecin z podpisami zawodników. Jej szczęśliwym posiadaczem został Bartłomiej Wojtczak z Ostrowa Wielkopolskiego. W kolejnym tygodniu do rozlosowania była koszulka Lecha Poznań. Jej szczęśliwym posiadaczem został Sławek Sujka z Ostrowa Wielkopolskiego. Trzecią i ostatnią koszulkę Legii Warszawa wylosowała Iwona Brzezicha.

W ostatnim tygodniu do wygrania był jeden z pierwszych voucherów na mecz Manchesteru City wraz z opłaconym pobytem na miejscu i przelotem. Vocher wygrał Grzegorz Lisoń z Ostrowa Wlkp.

Przed nami ostatni tydzień konkursu. Do wygrania jest drugi voucher na mecz Manchesteru City wraz z opłaconym pobytem na miejscu i przelotem!

Co trzeba zrobić? 

Należy polubić post z informacją o konkursie na wlkp24.info udostępnić na swoim profilu profil https://www.facebook.com/TurniejJerzegoKryjoma/

Na zakończenie pod udostępnionym postem na profilu turniejowym napisać dlaczego to właśnie ty powinieneś pojechać na mecz Manchesteru City. Wśród wszystkich, którzy tak zrobią, organizatorzy wybiorą najbardziej intrygujące. Autor słów zwycięży. Uwaga w tym konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

Konkurs potrwa do środy 30 sierpnia do godziny 12:00. W zabawie nie mogą brać udziału organizatorzy turnieju.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick