GrubSon w Starej Przepompowni. Mamy bilety [konkurs]

0
17 listopada w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się koncert Grubsona + SANEPID Live Band promujący nowy album "Gatunek L". Mamy sześć pojedynczych biletów na to wydarzenie.

Gatunek L” to 4 album studyjny GrubSona, którego premiera odbyła się 29 wrzesinia 2017 roku. GrubSon to artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze. Gościnnie na płycie pojawili się jego przyjaciele, Jarecki, oraz niezaprzeczalni międzynarodowi gracze – Szwed Promoe z Looptroop Rockers, oraz Nowojorczyk Chip-Fu z grupy Fu-Schnickens. Dodatkowo do płyty, poza wsparciem koncertującego z GrubSonem live bandu SANEPID, dograła się orkiestra „eM Band”.

„Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom. Wydawnictwo ukazało się nakładem nowej wytwórni Supa’High Music oraz wydawnictwa Agora.

17 Listopada 2017, Otwarcie klub: 21:00, Klub Stara Przepompownia, Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 78

Mamy cztery bilety normalne pojedyncze i dwa bilety pojedyncze vip, które do wygrania są w naszym konkursie. Kto pierwszy ten lepszy. Wystarczy wysłać maila na adres: konkurs@wlkp24.info ze swoimi danymi w tytule wpisując GRUBSON.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick