Groźby karalne pod adresem prezesa TŻ Ostrovii? „Nie pozwolę szargać mojego dobrego imienia”

10
Fot. TŻ Ostrovia
Prezes TŻ Ostrovia Waldemar Górski spotkał się z falą hejtu i komentarzami, w których - jak poinformował klub - były zawarte groźby karalne. Jak poinformowano w oświadczeniu, o sprawie poinformowano policję. "Nie pozwolę szargać mojego dobrego imienia, a także uderzać w wizerunek ostrowskiego klubu" - zaznaczył.

Przedstawiciele TŻ Ostrovia wystosowali krótki komunikat po tym, jak przeczytali komentarze opublikowane na fanpage’u klubu. Część z nich nazwali „przypadkami bezpodstawnego hejtu”. Miały one być skierowane do prezesa tego klubu Waldemara Górskiego.

Jak poinformowano w oświadczeniu, sprawa została zgłoszona policji, bo – jak zaznaczyli – w komentarzach były zawarte groźby karalne. „Nie pozwolę szargać mojego dobrego imienia, a także uderzać w wizerunek ostrowskiego klubu. Hejterzy w Internecie nie mogą czuć się bezkarni, stąd też zgłosiłem tę sprawę do organów ścigania” – podkreślił prezes Waldemar Górski.

Odniósł się także do sytuacji finansowej klubu, która od dawna interesuje kibiców ostrowskiego żużla. Sytuacja finansowa TŻ Ostrovia S.A. jest stabilna, a wszystkie zobowiązania regulowane są na bieżąco. Na rynku transferowym – jako klub – działamy natomiast rozsądnie i kontraktujemy zawodników na miarę naszych możliwości finansowych” – napisał Waldemar Górski, prezes klubu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

  1. Niech zostaną ukarani, bardzo dobrze. Ludzie jednak nie wytrzymują już powoli, że w klubie nic się nie dzieje. Gruby hajs został zgarnięty i teraz nie ma na jakiegoś konkretnego zawodnika? Trochę śmierdzi temat, obym się mylił że kolejna aferka się urodzi w Ostrowie jak to bywa. Sezon mizerny, mało punktów zawodnicy zdobywali więc i mało z kasy klubu szło na wypłaty, kibiców przychodziło sporo więc gdzieś ta kasa musi być😉 Nie mówię tu o tym żeby ściągnąć jakieś bomby do Ostrowa i zadłużyć klub, ale wydaje mi się że jednak trochę tych pieniążków z zeszłego roku powinno zostać. 😉

  2. Kara im się należy. Trochę jednak sprawy robią się frustrujące na temat transferów nowych zawodników i ludzie się denerwują. Jest jakiś wirus w klubie, ale nikt o tym nie mówi oczywiście. Jak wszystko jest dobrze to się chwalą, a jak jest kibel to siedzą cicho. Stachu wypowiada się że nie wie czy klub poprowadzi, wali z ucha a o transferach i o kasie jaka w sporej ilości powinna zostać jest cisza. W środku powinien być ktoś od braci Garcarków i to wszystko nadzorować bo wykładają kupę szmalu co roku a później często muszą się wstydzić bo jakieś smrody powstają w klubie. Dowiemy się czegoś więcej od klubu czy tylko plotki dalej o wszystkim?

  3. Te Garcarki to takie dobre jak oni wszyscy . Pokażcie mi klub sportowy w Polsce gdzie prezesem jest dekarz???? Nie dość że nie zdobyli nawet choćby jednego punktu Grudziądz zdobył ich ….. 12 w tabeli więc o czym tu mowa. To nawet nie potrafią przedstawić kibicom racjonalna sytuację w klubie ale za to bilety były najdroższe w kraju.

    • Jeden pies czlowieku czy prezesem jest Dekarz czy Adwokat! Bo jaka roznica? Dekarz prezesem a pokaz Mi kogos z Prezesow co zrobil dla zuzla tyle co Ten akurat Dekarz!!!!!

    • Kilka razy prezesami klubu byli właściciele firm i kluby upadały ! Może prezydenta dać na prezesa klubu wtedy będzie mistrzostwo ? DRAMAT z takimi ludźmi ! Nie ma kasy nie ma sportu ! Historia żużla to pokazuje

  4. Największy błąd jaki zrobił prezes , to powiedzenie ,że zamierzamy szybko wrócić do ekstraligi ! Realia są niestety inne ! W tamtym roku między innymi przez covid , rynek transferowy był zabetonowany. Większość wartościowych zawodników pozostało w swoich klubach. W tym sezonie worek się otworzył , dlatego Krosnu było łatwiej wyrwać zawodników. Jak wiadomo wszystko rozbija zawsze się o kasę ! a tej w Ostrowie nigdy nie było NIESTETY Media zrobiły medialna nagonkę ,że Ostrovia będzie psuć rynek i przepłacać zawodników !! Z czego ? Ciężkie czasy dla firm nastały i być może zaoszczędzona kasa na transferach ( nie przepłacaniu) pozwoli odjechać sezon bez długów

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick