Gromee z orkiestrą w Krakowie! Mamy bilety! [KONKURS]

0
To będzie wielkie, muzyczne wydarzenie. Gromee zawita w ICE Kraków Congress Centre z niesamowitym projektem. Orcheston prezentuje: Gromee&Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Hity muzyki elektronicznej w aranżacji orkiestry symfonicznej i gości specjalnych? To możliwe i to już 14 grudnia!

Św. Mikołaj zawitał także do redakcji portalu wlkp24.info, ale podarował prezenty dla Was!

W Krakowie szykuje się niesamowite widowisko. Udział w nim weźmie Gromee, Polak, którego hity brzmią jak zza oceanu. Rodowity krakowianin chce pokazać swoim fanom inny wymiar muzyki elektronicznej. Do współpracy zaprosił jedną z najlepszych orkiestr w Polsce: Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej.

Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oprócz klasyki, chętnie sięga po przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej. Na koncie ma nagrania ścieżek dźwiękowych dla takich gigantów jak Warner Bros czy Monolith, współpracę z kompozytorami, m.in. Hansem Zimmerem.

Mamy dla Was dwa podwójne bilety! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Gromee jest założycielem radia, które teraz nosi nazwę RMF Maxxx. Jak nazywało się wcześniej?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości ORCHESTON. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 9 grudnia, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w poniedziałek 10 grudnia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick