Granowiec: Uderzył w słup. W ciele 19-latka amfetamina i marihuana

3
Powracamy do sprawy wczorajszego incydentu na drodze w Granowcu w powiecie ostrowskim. Kierowca oraz pasażer zbiegli z miejsca kolizji opla vectry. Auto zderzyło się ze słupem energetycznym. Policjanci szybko ustalili kto był winny: to 19-latek, który prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem. Podczas badania testerem okazało się, że w jego organizmie znajduje się amfetamina oraz marihuana. Młody mężczyzna został zatrzymany.

Po przyjeździe na miejsce niedzielnej kolizji policjanci ustalili, że kierujący pojazdem opel vectra najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup energetyczny. Po tym, jak na miejsce dotarły służby okazało się, że w pojeździe nikogo już nie było. Funkcjonariusze szybko doszli do tego, kto mógł kierować oplem.

– Okazał się nim 19-latek. Policjanci ustalili, że podróżował z kolegą. 19-latek w rozmowie z policjantami tłumaczył, że nic im się nie stało, jednak uciekli z miejsca zdarzenia ponieważ nie posiadał uprawnień. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy, jednak badanie testerem narkotykowym wykazało w jego organizmie obecność amfetaminy i marihuany – tłumaczy st. sierż. Małgorzata Łusiak, rzecznik prasowy KPP Ostrów Wielkopolski.

Chłopak z gminy Sośnie został zatrzymany w policyjnym areszcie. Pobrano od niego krew do dalszych badań.

fot. Ostrów na sygnale, FB

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

3 KOMENTARZE

  1. Panie Tomaszu! Proszę jeszcze raz na spokojnie przeczytać Pański tekst i poprawić błędy. To wstyd, że taki doświadczony dziennikarz/fotoreporter/montażysta popełnia tyle niegramatyczności w jednym małym artykuliku nie czytając przed opublikowaniem.

    • Na szczęście są na tym świecie ludzie, którzy czytają ze zrozumieniem. Jestem dozgonnie wdzięczny za zwrócenie uwagi. Błędy zostały popełnione oczywiście w towarzystwie presji czasu. Pozdrowienia.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick