Rozpoczynamy 9. Grand Prix Komeda! Zobacz wywiad z Małgorzatą Kożuchowską

0
W piątek, 27 listopada rozpoczęło się 9. Grand Prix Komeda. Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. Wydarzenie w tym roku odbywa się w sieci. Pierwszy dzień to spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską. Rozmowę z tą doskonale znaną aktorką teatralną i filmową przeprowadził dyrektor artystyczny festiwalu Łukasz Maciejewski. Można ją obejrzeć na wlkp24.info.

Zobaczcie i wysłuchajcie razem z nami rozmowy z Małgorzatą Kożuchowską, którą przeprowadził Łukasz Maciejewski. Będzie się ona toczyć m.in. wokół tematów muzyki w filmie zahaczając oczywiście o patrona festiwalu – Krzysztofa Komedę Trzcińskiego. Artystka opowie też o akcjach, w których bierze udział i zawodowych wyzwaniach, ale nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów, aby wirtualny udział w 9. odsłonie ostrowskiego święta, a więc Festiwalu Grand Prix Komeda miał sens.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z aktorką

Drugi dzień festiwalu w wersji online rozpocznie się w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info w sobotę o godz. 19.00. Zapraszamy do oglądania kolejnych materiałów z tego wydarzenia. Podobnie jak w piątek, pojawią się one punktualnie o tej godzinie na stronie głównej naszego portalu.

>> 9. GRAND PRIX KOMEDA – KROK PO KROKU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick