Gra ,,Stalówka”. Dziś trzeci mecz. Będzie awans do półfinału?

2
Już dzisiaj koszykarze BM Slam Stal rozegrają trzeci mecz w ćwierćfinale play off. O godzinie 17.45 w Szczecinie rozpocznie się spotkanie z tamtejszym Kingiem. ,"Stalowcy" chcą wygrać i przypieczętować awans do półfinału.

Ostrowski zespół do dzisiejszego spotkania przystępuje w bardzo dobrym położeniu, prowadząc 2:0 w rywalizacji do trzech zwycięstw. Z przysłowiowym nożem na gardle zagrają za to gospodarze. King nie ma wyboru. Musi wygrać, żeby doprowadzić do czwartego meczu w piątkowe popołudnie. Ostrowianie tymczasem są najlepiej grającym na wyjeździe zespołem w lidze. Do tej pory wygrali dziewięć kolejnych meczów w halach rywali. Po raz ostatni na wyjeździe przegrali w połowie stycznia w Radomiu. Dzisiaj żółto-niebiescy mają jeden cel: wygrać i przypieczętować awans do półfinału.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Skład jest naprawdę mocny. Nie ma co wymieniać nazwisk, bo wszyscy grają na maksa. Wymienię jedno – Holt, nie chcę go specjalnie wyróżniać, ale to ostatni „nabytek” i okazuje się, że strzał w „10”. Czasami takie zakupy na ostatnią chwilę są chybione, tu okazuje się, że gra coraz lepiej i rzuca ważne punkty. Czyżby było lepiej niż rok temu? Oby nie zapeszyć.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick