Gmina Ostrzeszów: Zobacz kiedy wystawić kosze, które EKO-Region oznakuje

0
Bez podwyżki ceny za wywóz śmieci, ale ze zmianami w sposobie segregacji - w taki sposób samorząd Miasta i Gminy Ostrzeszów kończy 2017 i wchodzi w nowy rok. Od 18 grudnia na terenie gminy rusza akcja oklejania kubłów. Zobacz kiedy będziesz musiał wystawić pojemnik.

Spółka ”EKO-REGION” Oddział Ostrzeszów oraz Burmistrz Miasta i Gminy w Ostrzeszowie uprzejmie proszą mieszkańców Ostrzeszowa, w terminach określonych w załączonym harmonogramie o wystawienie przed posesje wszystkich pojemników na odpady, w celu ich oznakowania – oklejenia według nowych wymagań w zakresie selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów komunalnych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 29.12.2016 r.

Pojemniki należy wystawić od godziny 6.00.
Dla nieruchomości objętych segregacją dostawiane będą również pojemniki na odpady typu BIO i PAPIER
Wyposażenie nieruchomości w dodatkowe pojemniki nie powoduje wzrostu opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

SEKTOR NR 1 – 18.12.2017 r. (poniedziałek), w skład którego wchodzą następujące ulice:

1 Maja, Armii Krajowej, Plac Borek (od strony ulic: Garncarskiej i Chmielnej), Francuska-(Mariana Buczka), Chmielna, Ignacego Daszyńskiego (od Placu Borek do ul. Tadeusza Kościuszki), Farna, Angielska-(Pawła Findera), Garncarska, Walerego Gorgolewskiego, Belgijska-(Gwardii Ludowej), Kaliska, Plac Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, Kolejowa (od Placu Rynek do ronda), Ignacego Krasickiego, Krótka, Marii Kurzawskiej „Anki”, Łaziebna, Niezłomnych, Norweska, Adama Mickiewicza, Okrężna, Osiedle Zamkowe, Prof. Arkadiusza Henryka Piekary, Pocztowa (od ul. Armii Krajowej do ul. Kolejowej), Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich (od ronda do Placu Rynek), Przesmyk, Plac Rynek, Duńska-(Hanki Sawickiej), Henryka Sienkiewicza, Plac Henryka Sienkiewicza, Sienna, Generała Władysława Sikorskiego (od Placu Rynek do ul. Tadeusza Kościuszki), Plac Stawek, Strumykowa, Targowa, Wąska, Wiosny Ludów, Włoska, Zamkowa.

SEKTOR NR 2 –19.12.2017 r. (wtorek), w skład którego wchodzą następujące ulice:

21 Stycznia, Aleja Wojska Polskiego (od ul. Piastowskiej do ul. Tadeusza Kościuszki), Aleja Wolności, Kamila Baczyńskiego, Jana Kazimierza-(Zygmunta Berlinga), Plac Borek (od strony ulic: Piastowskiej i Alei Wolności), Stanisława Duboisa, Jana III Sobieskiego-(Władysława Gomułki), Grunwaldzka, Harcerska, Jana Pawła II, Anny Jagiellonki, Aleksandra Jagiellończyka, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Aleksandra Kamińskiego, Aleksandra Kowalskiego, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Władysława IV Wazy-(Prof. Stanisława Kulczyńskiego), Płk. Jana Malińskiego, Olgi i Aleksandra Małkowskich, Floriana Marciniaka, Jana Olbrachta, Olgierda, Piaskowa, Piastowska (od Alei Wojska Polskiego do Placu Borek), Barbary Radziwiłłówny, Antoniego Serbeńskiego, Skautów, Księdza Zdzisława Sobierajskiego, Stawowa, Szarych Szeregów, Świętego Mikołaja (od ul. Łąkowej do ul. Kolejowej), Władysława Warneńczyka, Aleksandra Zawadzkiego, Zawiszy Czarnego, Zielona, Jerzego Zubrzyckiego, Zuchów, Biwakowa-(Związku Walki Młodych), Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego.

SEKTOR NR 3 –20.12.2017 r. (środa), w skład którego wchodzą następujące ulice:

Aleja Wojska Polskiego (od granicy miasta do ul. Piastowskiej), Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cicha, Cisowa, Dębowa, Gajowa, Graniczna, Grzybowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Leśna (od Al. Wojska Polskiego do ul. Powstańców Wielkopolskich), Władysława Łokietka, Mieszka I, Gabriela Narutowicza, Osiedle Piastów, Ignacego Paderewskiego, Piastowska (od granicy miasta do Alei Wojska Polskiego), Józefa Piłsudskiego, Polna, Macieja Rataja, Sąsiedzka, Sosnowa, Bolesława Śmiałego, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Ziemowita.

SEKTOR NR 4 –21.12.2017 r. (czwartek), w skład którego wchodzą następujące ulice:

Adama Asnyka, Ceglarska, Stanisława Czernika, Marii Dąbrowskiej, Dworcowa, Grabowska, Gwiezdna, Jana Kochanowskiego, Kolejowa (od ronda do przejazdu kolejowego), Marii Konopnickiej, Leśna (od ul. Powstańców Wielkopolskich do ul. Towarowej), Łąkowa (od ronda do ul. Świętego Mikołaja), Młyńska, Mostowa, Stefana Okrzei, Elizy Orzeszkowej, Pocztowa (od ul. Dworcowej do ul. Armii Krajowej), Podmiejska, Powstańców Wielkopolskich (od granicy miasta do ronda), Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Składowa, Słoneczna, Spokojna, Stara Droga, Świętego Mikołaja (od granicy miasta do ul. Łąkowej), Towarowa, Warszawska, Wiejska, Zaułek, Stefana Żeromskiego.

SEKTOR NR 5 –22.12.2017 r. (piątek), w skład którego wchodzą następujące ulice:

Aleja Wojska Polskiego (od ul. Tadeusza Kościuszki do granicy miasta), Boczna, Bohaterów Monte Cassino, Ignacego Daszyńskiego (od ul. Tadeusza Kościuszki do Alei Wojska Polskiego), Władysława Grabskiego, Hurtowa, Kamienna, Kąpielowa, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Kwiatowa, Łąkowa (od ul. Świętego Mikołaja do ul. Przemysłowej), Nowa, Podgórna, Pogodna, Przełajowa, Przemysłowa, Różana, Generała Władysława Sikorskiego (od ul. Tadeusza Kościuszki do granicy miasta), Skryta, Sportowa, Stodolna, Tęczowa, Wieluńska, Wodna.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick