Gapiński gotowy! „Wracam w odpowiednim momencie”

6
"Decyzję podejmę w niedzielę przed meczem, musimy zobaczyć jak zareaguje obojczyk Tomka po tym obciążeniu" - mówił dzisiaj Mariusz Staszewski o ewentualnym występie Tomasza Gapińskiego w spotkaniu przeciwko Unii Tarnów. Lider Arged Malesy TŻ Ostrovia trenował dzisiaj na Stadionie Miejskim w Ostrowie po kontuzji obojczyka, której doznał 12 czerwca na torze w Rawiczu. Spotkanie z Unią w niedzielę o godzinie 14:30.

Tomasz Gapiński znów na torze. Lider Ostrovii po trzech tygodniach od wypadku w Rawiczu wsiadł na motocykl żużlowy i czuje się bardzo dobrze. Złamany obojczyk goi się w bardzo szybkim tempie, więc lekarze dali zielone światło na powrót.

Kontuzja obojczyka to chleb powszedni dla żużlowców. Rzadko kiedy zawodnicy wracają na tor tak szybko jak Gapiński. To w głównej mierze zasługa doktora Mirosława Falisa z ostrowskiego szpitala, który przez cały czas opiekował się jednym z najskuteczniejszych żużlowców Nice 1.

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Patrząc na Niego , na Jego wypowiedzi widać gołym okiem jak odżył ! Jest kasa , jest sprzęt , można jechać i zarabiać!
    Trzymaj się Tomek !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick